Domů » Blog » Vánoce se blíží…

Vánoce se blíží…

()

To, že už se nezadržitelně blíží svátky vánoční, jste již jistě zaznamenali. V různých obchodních centrech můžeme již nyní narazit na vánoční umělé stromky či dekorace nebo foukané figurky doprovázené slogany Vánoce se blíží…

Ne, skutečně není naším cílem Vás ještě více stresovat s tím, že Vánoce se blíží – naopak! Jenom bych rád napsal pár vět k přítomnosti reklamních ploch na tomto serveru.

Přestože nejsem žádným příznivcem reklamy, rozhodl jsem se, po zralé úvaze, nějakou tu reklamu na náš web povolit. Měl jsem ale jednu podmínku. Reklama musí být pro návštěvníky webu užitečná a inspirativní a budu to i osobně kontrolovat předtím, než se nějaká zde začne zobrazovat.

Tím, že tu reklamní plochy jsou, zabijeme navíc hned dvě mouchy jednou ranou. Jednak Vám čtenářům dávám způsob, jak můžete finančně dát najevo, že se Vám náš server líbí. Druhak máte prostřednictvím reklam možnost se něco nového dozvědět.

A tak můžete na reklamních plochách na tomto webu nalézt tipy na ty nejlepší vibrátory, na to jak si zpestřit způsob pánské masturbace, tipy na nejlepší umělé vagíny, ale i recenze a tipy na různé další erotické zboží od našich partnerských sexshopů.

Odkaz na jeden z nich jsme pak přidali i jako pevnou součást našeho navigačního menu.

Jak to celé funguje? Jednoduše. Přispět na provoz svého oblíbeného serveru můžete nepřímo tím, že po odkliku z našeho reklamního odkazu uskutečněníte objednávku jakéhokoliv erotického zboží na daném eshopu. My pak poté, co je objednávka zaplacena, dostaneme od našeho partnera malou provizi.

Myslete na to až budete přemýšlet nad vánočními dárky pro Vás či Vaše drahé polovičky, partnery/ky, milence/ky. Podpořte při pořizování dárků nepřímo i svůj oblíbený server! Vánoce se blíží…

Děkujeme!

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?