Domů » Blog » Napsáno s Amatérkou

Napsáno s Amatérkou

()

Po nějakém čase je tu opět jeden nový experiment. A vše doslova a do písmena napsáno s Amatérkou!

Jak jistě víte, na Internetu se dají najít lidé, kteří se s oblibou věnují psaní společných erotických příběhů. Ať už je to na chatu, Skypu či jiném online komunikátoru.

Technické provedení je různé a různý je i výsledek. Do velké míry je ovlivněn i tím, zda povídku píše dohromady muž a žena.

Ženy, to je známá věc, vnímají totiž sex poněkud jinak. Zaměřují se na jiné věci, odlišné věci je i vzrušují. Když se pak mužský a ženský element sloučí, může pak vzniknout něco neobyčejného. Něco, co samotný muž či samotná žena nikdy nevytvoří.

Navíc vlastní proces tvorby je tak nějak lepší a příjemnější, protože na něj nejste sami. Je to vlastně velmi vzrušivá hra s představivostí a s neznámem, protože nikdy nevíte, kdo je vlastně na druhé straně.

Rozhodl jsem se to dnes vyzkoušet. Nikdy předtím jsem nic takového nedělal, nicméně výsledek, se dle mého názoru, docela povedl, ale posuďte sami. První kolaborativně psaná povídka na webu MARTEEN.CZ je tady – čtěte povídku Carmen I. a Carmen II. – vše napsáno s jednou z Vás s Amatérkou!

Další dimenzi tomu dává i to, že je to hned povídka česko-slovenská. Děkuji, že jsem pro začátek narazil na tak dobrou spisovatelku, a že jsem si mohl rozšířit své chabé znalosti slovenštiny :-).

Věřím, že se Vám povídka bude líbit a určitě to nebude kolaborativní povídka poslední.

Jste-li žena, píšete ráda a máte-li chuť společné psaní také zkusit, pak mi napište

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?