Domů » Blog » Změny na webu 02/2020

Změny na webu 02/2020

()

Změny na webu 02/2020 jsou tady. Přistoupil jsem k nim na základě zkoumání toho, jak naše stránky používáte, abyste sem chodili rádi. A co všechno se mění?

Struktura webu a změna výpisů povídek

Původní struktura webu byla trošku zmatečná a tak jsem se rozhodl vzít to co fungovalo, poskládat to více logickým způsobem. Smyslem bylo, aby bylo zcela zřejmé, že tenhle web není jen o online erotických povídkách, ale i o jejich offline e-knižní variantě, kterou si můžete stahovat.

Titulní stránka, ze které jste většinově prchali hned někam jinam, získala podobu oblíbené stránky výpisu „povídek dle tématiky“, kterou plně nahradila.

Oblíbené prvky filtrování podle tagů – popisků jednotlivých povídek – byly přidáno i na další stránky, kde dávalo smysl. Nyní ho najdete jak ve výpise Nových sexy povídek, ale i Původních porno povídek.

Zároveň jsem upravil i podobu výpisu povídek tak, aby se na obrazovku vešlo více informací a některé nadbytečné informace odstranil.

Udělal jsem i jednu formální změnu. Novinky na webu, které jste si často pletli s výpisem nejčerstvějších povídek jsem přejmenoval na Blog. Teď už je jasné, že se jedná o všechny nepovídkové věci.

Nově přidané stránky

Přidal jsem i několik nových stránek, o které jste si často psali. Jednak to je ucelený výpis Nejlépe hodnocených erotických povídek, kde se objeví všechny povídky u nichž jste alespoň 3x využili možnosti je hodnotit. Druhak jsem nahradil nepříliš používané výpisy obsahu jednotlivých Erotických románů/seriálů novou stránkou Erotické romány, kde je naleznete všechny pěkně pohromadě.

Vyhledávání

Vyhledávání, které bylo k dispozici na našem webu na začátku nebylo rozhodně ideální a tak jsem ho v období Vánoc nahradil něčím lepším.

Nyní už fulltextově prohledáváte nejen jednotlivé povídky a příspěvky v blogu, ale i stránky na našem webu. Díky tomu je šance na to, že najdete to co hledáte podstatně vyšší.

Pokud se Vám to přesto nepovede, tak vězte, že počty vyhledávání jednotlivých věcí čas od času procházím. Naleznu-li něco, co Vám na webu chybí a hledáte to, přidávám to do seznamu přání k doplnění.

Líbí se Vám to?

Nakonec to nejdůležitější. Líbí se Vám to takto nově? Neváhejte a napište, co byste chtěli třeba jinak nebo Váš názor na novou podobu webu. Budu rád za všechny názory a ohlasy na změny na webu 02/2020.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?