Domů » Původní porno povídky » Masturbistka Iva

Masturbistka Iva

()

Jmenuji se Iva, je mi sladkých náct a strašně ráda masturbuji. Po celý den mám nutkání vytáhnout robertka či jen tak svými šikovnými prstíky polaskat mojí něžnou kundičku, tak jak by to žádný chlap nedokázal. Ale úplně největší nutkání mám v práci. Dělám totiž v jedné z tuctových obchodních společností telefonistku.

Celý den jsem zavřená v tom mém proskleném kumbálku, jediná ženská v budově a kolem mne samí nadržení samci, kteří jen hledají nějakou záminku, aby mě mohli opíchat. A tak se bavím tím, že jim tu záminku poskytuji, vždyť co má dnes chudák holka dělat, když o pořádnou práci jinak nezavadí.

Pohodlně se vždycky posadím, nadzvednu sukýnku a už mé prstíky rejdí v mojí sladké frndě, zatímco první z mých koziček spatří světlo světa a přijímá laskání mého hbitého jazýčku.

To je ten pravý okamžik mi zavolat, a tak samečci tasí svoje mobily a já vyvěsím sluchátko, aby všichni mohli slyšet to, co mají tak rádi a dopřávám jim dosytosti sladkých stenů, které se bez přestání derou z mých úst. A ty blbý šoustáci jenom slintaj za sklem a jejich ocasy jim mokvaj a vyboulujou kalhoty, až to už nemůžou vydržet a dojdou si ho na hajzl vyhonit. A to je mé vítězství.

Ty odvážnější vlezou do kukaně, a já změníc svůj názor na chlapy, si to s jedním po druhém rozdávám, zatímco ti zbylí nás s chutí pozorují a bez ostychu si je honí.

Ale v práci to není úplně ono. Naprosto nejlepší je totiž šoustání ve společnosti. Miluju totiž, když se na mě přitom někdo cizí dívá. A čim víc očí může vidět mojí rozdělanou kundu, tím líp se cítím.

Byla jsem nedávno na jedné nudné obchodní večeři, a protože moji společníci se více než o mou maličkost, zabývali rokováním o tom, jak ožebračit berňák o nějaký ten milión, pohodlně jsem se rozvalila na židli a začala si hrát se svým vyvinutým tělem.

Roztáhla jsem doširoka nohy a zatímco si jedna z mých ruček pohrávala s horkým klínem, druhá, zatím poněkud nesměle kroužila kolem mých obrovitých vemen s krásnými, jako dno láhve od piva velkými bradavkami, které prozatím zůstávaly skryty před zraky zvědavců bílou halenkou s velkým výstřihem.

Brzy mi začala překážet má, i tak dost krátká, sukýnka, a tak jsem si ji vyhrnula a pokračovala v laskání mé kočičky přes, teď už pořádně promočené, kalhotky. Jenom to sladce mlaskalo, jak můj prstík přes kalhotky mizel kousíček po kousku v mém lůnu, ale ještě nepřišla ta pravá chvíle odstranit poslední překážku báječné rozkoše.

Konečně už i dva moji společníci zjistili, že se je na co dívat a přestali mluvit o penězích. Rozhlédli se kolem sebe, snad aby se přesvědčili, jestli si to mohou dovolit a pak usadíc se pohodlněji, rozepli zip kalhot a vytáhnouc své ocasy začali je pozvolna honit.

To mne rozpálilo a rozhodla jsem se konečně odhalit těm nadrženým samcům má krásná pevná prsa s obrovitými naběhlými bradavkami, o které by určitě tak rádi masturbovali. Zatím jsem však byla rozhodnuta nic jim nedovolit, jen ať si je pěkně honí svou rukou!

Halenka s podprsenkou skončily kdesi v rohu našeho boxu a má koziska se dostala konečně na světlo boží. Chlapi jenom vzrušeně vydechli, spatříc ty obrovitá kůzlata a mé ztopořené antény a z jejich kůlů, se za vzrušeného chrčení, začaly valit první dávky spermatu, které mi stříkaly přímo na mé roztažené nohy.

To byl impulz k tomu, abych i já konečně umožnila volný odchod svým šťavám, které bez ustání rosily můj klín. Má sladká frnda, pěkně vyholená pouze s malým trojúhelníčkem chloupků, celá mokrá, se jim také moc líbila, protože si opět začali rukou třít své, po výstřiku povadlé, ohony.

Začala jsem se šoustat prstíkem, který, s báječně mlaskavým zvukem, mizel, teď už naplno, v mém lůnu a chlapi se jen s velkým přemáháním bránili tomu, skočit po mně a opíchat tu mou rozdělanou kundu.

Druhá má ruka si stále pohrávala s bradavkami a já přestávala pomalu vnímat své okolí, protože můj první orgasmus byl na dosah.

Vrážela jsem své prsty do kundy stále zuřivěji až ve mně brzy čvachtala celá ruka. Zabořila jsem jí zcela nadoraz a mým tělem proběhlo to slastné chvění, zatímco samci opět stříkali na mé nožky své dávky.

Teď byl ten pravý okamžik na vytáhnutí robertka. Zalovila jsem v kabelce a vytáhla svého silného robertka s kovovým hrotem a začala jsem si ho třít o bradavky. Pokynula jsem šéfovi, který byl ve své onanii velmi usilovný, aby přiklekl k mé píče a začal mi ji lízat.

Spokojeně se uvelebil a začal mne naprosto božským způsobem dráždit. Nejdříve jí jen tak polehoučku objížděl jazykem, slízávajíc přitom mé šťávy. Jeho kolega, zřejmě nespokojený s tím, že by měl jen přihlížet, ke mně také přistoupil a zcela bez ostychu zarazil svůj naběhlý kolík do mé pusinky. Takže teď, zatímco jsem si dráždila robertkem své kozy, jeden chlap lízal mojí kundu a druhý mi stříkal do krku žhavé sperma.

Zatímco jsme si tak hráli ani jsme si nevšimli, že do našeho boxu přišla mladičká servírka – brigádnice. Když nás spatřila, zcela uvedená do rozpaků, hezkou chvíli nevěděla co dělat. A tak tam jen tupě stála a dala nám příležitost si ji dosytosti prohlédnout.

Byla moc pěkná. Blond vlasy měla svázané po stranách do culíků a na svůj věk měla pořádně vyvinuté poprsí, nehledě na to, že pod její krátkou minisukní zářily květované kalhotky, za kterými se skrývala její mlaďoučká kočička.

Pokračovali jsme ve svých hrátkách bez ohledu na přítomnost tohoto mláděte a to se nám vyplatilo. Malá se rozvalila na druhé straně stolu a začala si pod tričkem nesměle hladit svá krásně tvarovaná prsa.

Brzy sladce oddechovala, a když ještě navíc spatřila, jak naše Iva, zcela unesená dějem, začíná do své kundy zajíždět robertkem zatímco její šéf honí svého ptáka o její obrovité bradavky, bez ostychu tričko sundala a začala si lízat své kozičky.

Natahovala si své bradavky do úctihodné velikosti, jak je pěkně sála a sténala přitom blahem. Brzy došlo i na kalhotky, které jedním prudkým škubnutím ze sebe strhla a začala jen tak rukou zpracovávat svou frndičku.

Zasouvala do svého teplého pelíšku prstík za prstíkem, jen to mlaskalo. Za malinkou chvilku začala řvát v prvním orgasmu a z jejího klína se valily nekonečné spousty voňavých šťav.

Šéf právě pokrýval Ivina koziska svým spermatem, pozorujíc přitom navíc ještě rozpálené mládě a nenapadlo ho nic lepšího, než si to teď rozdat s krásnou a velmi mladičkou servírkou, která rozhodně nevypadala na to, že by měla něco proti.

Přistoupil k ní, zatímco jeho kolega zaujmul místo v Ivině kundě a začal jí šoustat. Šéf si přitáhl to rozdělané mládě a to zcela zkušeně začalo na něm pěkně na koníčka rajtovat.

Mladá frnda to rozhodně s chlapama uměla, protože chrčící Martin brzy naplnil její kundičku pěkně celou spermatem a nechávaje si svůj nástroj důkladně čistit jejím šikovným jazýčkem, už jen v klidu pozoroval svou oddanou telefonistku jak řve a skučí pod nárazy tvrdého kolíku jeho obchodního partnera, který po dnešním zážitku jistě zůstane věrný jejich firmě i nadále.

Když už byl jeho ocas čistý, něžně políbil servírku na čelo a obléknouc se, vydal se na cestu k domovu, přemýšleje přitom o tom, kdy ho zase Iva takhle rozpálí. No nezávidíte mu takovou oddanou zaměstnankyni?

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?