Domů » Původní porno povídky » Prima job

Prima job

()

Dělám s Martou už hezkou řádku let u jedné asistenční služby, přes den máme vždycky frmol, ale v noci se nám často naskytne příležitost k nějakému tomu povyražení. Jako třeba tentokrát.

Zalezli jsme si do garáže a naše orgie mohly vypuknout!

Nejdříve jsme se jen tak hladili přes oblečení. To stačilo k tomu, aby se moje kláda pěkně postavila a tak Marta zavelela: „Svlíkat, jde se na věc.“

Nenechal jsem se dvakrát pobízet a brzy všechny moje i Marty svršky skončily někde v koutě.

Přitáhl jsem si tu rozvášněnou samici za vlasy pěkně k ocasu a ona nelenila a začala mi ho svým hbitým jazykem zpracovávat. Sjížděla svým jazykem od špičky až po koule a já skučel rozkoší.

„Umíš to dobře, děvko!“ pochválil jsem jí. Ještě zvýšila své úsilí a už se její pusinka plnila spermatem, které hltavě polykala.

Když vysála mé semeno do poslední kapičky, rozhodl jsem se jí za její skvělou práci odměnit a poručil jí, aby na mě vyšpulila svůj pěkný zadeček.

S velkou radostí jsem se kochal pohledem na její rozevřenou a dostatečně zmáčenou mušličku, byla rozkošná. A nejen pohledem…

Zavedl jsem do ní svůj klacek a naše divoká jízda mohla začít.

Mrdal jsem jí pěkně divoce a ona skučela rozkoší a velmi zkušeně mi nadbíhala, čímž svůj prožitek ještě pořádně zvyšovala.

„Teď mě nech povozit na koníčku,“ zaškemrala. A protože nebylo důvodu, proč jí nevyhovět, lehnul jsem si a už na mě divoce rajtovala, zatímco mé prsty drtily její pěkná vemena.

Brzy to na nás oba přišlo a tak vystříkajíc se do ní unaveně jsem usnul.

Byla to prostě bezva šoustačka!

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?