Domů » Původní porno povídky » Kurva Veronika

Kurva Veronika

()

O Veronice všichni říkali, že je pěkná kurva a asi opravdu byla. Ale já, když spatřil ty její obrovský dudy, tak jsem prostě neodolal a pozval jí na večeři.

Všechno šlo hladce a tak, jak mi to líčili mí kámoši, kteří už tuhle děvku měli možnost „ochutnat“. Zavedla si mě k sobě domů.

Ještě jsme se ani nezuli a už mé ruce začaly bloudit k jejím obrovským koziskům, které mne tak lákaly. Naše rty se proplétaly v polibku a já s velkou rozkoší tisknul ty její melounky a při tom dráždil její, teď už pěkně nalité bradavky.

Z úst se jí vydral sladký sten, čímž mě dodala odvahy a já pomalu přesouval své rty k jejím bradavkám.

Laskal jsem ty dvě jahůdky snad celou věčnost, zatímco netrpělivá Veronika už rozevírala své nohy. To snad abych nezapomněl na její, teď už pořádně provlhlou kundičku.

Opět jsem se vrátil k jejím plným rtům a dlouze jsem jí políbil, zatímco ona mazlivě třela svůj podbřišek o stan na mých kalhotech.

To už jsem nevydržel a řekl si, že je nejvyšší čas pořádně tu její kundu projet mým mlsným jazykem a dal se do díla.

A tak, mezitím, co si divoce drtila kozy, lízal jsem její pěknou frndičku až z ní šťávy tekly proudem a Veronika se s velkým křikem udělala.

Prohlížel jsem si její jeskyňku ze všech stran a tu a tam jsem navíc nezbedně zabloudil i k řitnímu otvůrku. Dělal jsem to tak dlouho až jsem jí tak rozdivočel, že se sama prdelkou napíchla na můj klacek.

Bylo to moc fajn a já se, oproti svým zvyklostem, poprvé udělal do jejího těsného zadečku, zatímco si ona vydatně dopřávala při hrátkách se svými závojíčky.

„Snad mě taky nechá vystříkat se do kundičky?“ pomyslel jsem si uraženě a lehnouc si na zem jsem jí opět začal lízat až se konečně poddala a já ho do její frndy konečně vrazil.

Prožili jsme spolu spoustu bezva orgasmů a po pravdě řečeno, vůbec mi nevadilo, že je pěkná děvka…

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?