Domů » Původní porno povídky » Lolitka

Lolitka

()

Když jsem jí poprvé potkal bylo jí sladkých náct a mě skoro třicet. Já se vracel k rodině z nemocnice a ona stejně jako spousta jejích vrstevníků odjížděla z domova na internát…

Sedla si tiše naproti mě a začala podřimovat, možná i proto jsem jí zpočátku nevěnoval příliš pozornosti a uniklo mi, jaká je to krásná holka. Naštěstí jsme měli společný pořádný kus cesty, takže jsem později měl dostatek příležitosti tuto svou chybu napravit.

Krajina pomalu začala tonout v tmě a tak, protože už venku nebylo nic zajímavého na koukání, přesunul se můj pohled na mou spolucestující. Myslel jsem si, že to bude nuda – takové mladé kuře přeci nemůže být pro chlapa v mém věku zajímavé, ale už první pohled naznačoval, že jsem se velmi mýlil. To ptáčátko naproti mě totiž opravdu stálo za hřích a nějakým zvláštním způsobem mě přitahovalo.

Stále spala, takže jsem se bez ostychu dal do detailního zkoumání jejího krásného těla… Vlastně jsem ani nemusel být příliš dotěrný, protože mi vše důležité nevědomky nabízela k nakouknutí sama.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?