Domů » Původní porno povídky » Ilonka z hospody

Ilonka z hospody

()

Poznal jsem jí o jedněch prázdninách. Jezdívali jsme totiž společně s bráchou a rodiči do malé vesničky v pohraničí a ona – jaká to bezvadná náhoda – taky. Její strýc byl hospodský a tak jsme se setkávali poměrně často, protože mu většinou pomáhala. No a časem jsme se docela dobře skamarádili.

Ale čas běžel a my rostli a z naší rošťandy Ilonky se stávala čím dál hezčí a žádoucí kočka, po které házel očkem kdekdo, ale ona byla stále nad věcí, tedy až do těch kritických prázdnin. A o těch vám teď chci vyprávět.

Bylo to nedlouho po jejích už vlastně nevím jakých narozeninách co opět přijela ke svému strýci. Z prázdnin uplynul sotva týden a co čert nechtěl strýc náhle onemocněl. A tak, aby nemusel hospodu zavřít, dal po kratším zdráhání Ilonce svou důvěru a hospodu jí svěřil.

Zpočátku tím nebyla nijak moc nadšená, protože to byla spousta práce a hlavně nečekaná změna jejích letních plánů. A tak, aby svolila, zašel nakonec strýc za námi, jakože bychom jí s tím mohli pomoct.

Nejdříve se nám do toho moc nechtělo, ale pak jsme zjistili, že to byla ta nejlepší náhoda, co nás mohla potkat. Být pěkně u zdroje našeho oblíbeného pěnivého moku a mít ještě po boku překrásnou Ilonku – no neberte to.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?