Domů » Původní porno povídky » Romanka a Ájinka

Romanka a Ájinka

()

Dnes bych vám rád vyprávěl o tom, co se mi přihodilo krátce po mém nástupu do prvního zaměstnání. Bylo to nedlouho nato, co jsem skončil školu a mé ambice nebyly zrovinka nejmenší. Bohužel osud mi nepřál a tak místo prestižní soukromé školy jsem skončil na jedné z předměstských škol v nejmenovaném větším městě.

Zpočátku jsem z toho tedy nebyl příliš nadšený, neboť tato škola nebyla vůbec podle mých představ, ale později se mi tam začalo líbit, protože zde byla spousta příležitostí jak se sexuálně vyřádit… A právě o tom bych vám rád vyprávěl.

Jednoho pozdního odpoledne, bylo to někdy z jara, za mnou přišly dvě studentky, abych jim otevřel učebnu, kde je k dispozici Internet. Nebyl jsem z toho zrovna nějak odvázaný, protože jsem se právě chystal vyrazit na chat.

Jsem milovníkem pokeců a rozhodně nevynechám příležitost trošku se eroticky rozptýlit s nějakou nadrženou kundičkou, které mne dokáží nad jiné roztoužit, ale nakonec jsem se nechal ukecat. Ono, když na vás ty sladké kočičky udělají smutný oči, to by jen málokterý chlap odolal, obzvlášť když jsou ještě navíc k sexu nad jiné povolné. A to tyhle dvě rozhodně byly!

Tedy alespoň pokud byla pravda to, co se o nich po celé škole šuškalo. Navíc vypadaly naprosto suprově, takže bych se tomu ani nedivil. Není totiž chlapa, který by si to z hezkou ženskou rád nerozdal.

Ale zpět k příběhu. Stály tam proti mě a já byl jako ve snách.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?