Domů » Původní porno povídky » Hraběcí synek II. – Něžná Cecilka

Hraběcí synek II. – Něžná Cecilka

()

Od té doby jsem byl šukáním přímo posedlý. Nevím sice proč, ale z ničehonic začaly všechny moje kurvičky po mě chtít tu a tam nějaký ten zlaťák navíc, když jsem jim chtěl protáhnout tu jejich nenasytnou dírku. To se pak se zlou potázaly a byly nakonec rády, když mi tu svou chlupatou mršku ochotně nastavily zadarmo. Ale už to nikdy nebylo takové jako na začátku a tak jsem začal pro své sexuální hrátky hledat mladší dívky, které neměly tolik zkušeností a byly ochotné k různým i sebevíc perverzním experimentům.

Mojí naprostou favoritkou byla Cecilka. Mladá holka, jejíž krásné dlouhé blonďaté vlasy se třpytily v jarním sluníčku, když tak právala dole pod vesnicí. Jak byla mokrá, registroval jsem i její krásné kozičky ve tvaru malých jehlánků, jejichž jahůdky se naprosto zřetelně pod látkou halenky rýsovaly…

Chodíval jsem jí tam potají pozorovat a vždy jsem si ho v rákosí vyhonil, představujíc si jak se spolu mazlíme, jak mi líže můj ocas a jak laskám její jahůdky a kundičku protahuji jazykem. Oh, to byla rozkoš…

Jenže její matka, stará pradlena Mařena byla stále nablízku, tudíž nebyla příležitost vzít si to, po čem jsem toužil. A tak jsem zvolil malou lest. Poručil jsem Mařeně, aby se dostavila k audienci na zámek a mezitím vyrazil za Cecilkou.

Byla opět na svém stálém místě, tak zabraná do práce, že si ani nevšimla toho, že jsem přišel. Nevšimla si mě dokonce ani tehdy, když jsem se posadil vedle ní. A tak pěkně nablízku mé lásce, vytáhnul jsem svého klacka a zatímco jsem si jí pěkně zblízka prohlížel začal jsem si ho honit.

Všimla si mě až poté, co jsem začal vzrušeně funět a s leknutím se otočila. Upřela na mě svoje modrá kukadla a s tázavým pohledem na mě koukala.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?