Domů » Původní porno povídky » Hraběcí synek III. – Agátka z kostela

Hraběcí synek III. – Agátka z kostela

()

Byla opět neděle a já se svou družinou sjížděl pozvolna do vesnice pod naším sídlem na nědělní bohoslužbu. Ne, nemyslete si, že jsem tak zbožnej – jezdím tam jen proto, že to je dost dobrá příležitost okouknout všechny pěkné vesnické husičky, které samozřejmě nemůžou stejně jako všichni ti sedláci vynechat. Sice občas farář prská, že sedím otočenej k němu zády a prohlížím si ty zázraky přírody, které se v našem kraji rodí, ale mě to neva, stejně na mě nemůže.

Jsou to totiž opravdu holky k ošukání. Velký kozičky, dlouhý vlasy až na zadeček a jsou tak krásně nesmělé – jo to miluju. Jak krásně nesměle klopí oči, když si je pěkně od hlavy až k patě prohlížím. A hlavně pěkně bez řečí mi dají, o co si řeknu a tak se mi to líbí…

Usedli jsme jako obvykle do první lavice a já začal pozorovat šumějící dav za mnou. Krásných holek tam bylo jako obvykle spousta, ale přeci jenom za ty léta už jsem jich spoustu vyzkoušel a ony šťastné už hezkých pár roků předstírají, že jsou stále nevinné… Chudáci ti chlapi, kteří jim na to skočí…

Můj pohled hladově bloudil po kostele, až mě z toho uniklo, že bohoslužba začala. Pak jsem jí spatřil. Krásné dlouhé černé vlasy pečlivě spletené do copu, který končil jen kousíček nad zadečkem. Pěkně plné kozičky, které jen a jen sváděly k tomu je vytáhnout na světlo boží a polaskat – prostě postava jak bohyně.

Naše pohledy se setkaly. Chvilku si neuvědomovala s kým má tu čest, ale když jsme po sobě zírali hezkých pár minut, její matka do ní nervózně strčila a ona sklopila zrak a krásně zrudla.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?