Domů » Původní porno povídky » Nenasytná frndička III.

Nenasytná frndička III.

()

Krásná princezna pokračovala v tom rozkošném konání. Teď už jí její ručka byla málo a tak, aby si do sytosti užila rozkoše, vzala si na pomoc pro tento účel přichystanou flašku od piva.

Nejdříve jí jen tak oblízla svým mlsným jazýčkem a představovala si se zavřenýma očima tvrdý nalitý kolík nějakého pořádně nadrženého samečka. Její jazýček kroužil po hrdle láhve a hbitě sebou mrskal a já, celé to pozorujíc, měl stále větší potřebu tuhletu krásnou kočičku okamžitě opíchat.

Chtěl jsem už konečně vyzkoušet její teplý a těsný pelíšek a dopřát jí tvrdého ohonu, který může svými plnými rtíky hbitě zpracovávat. Ozdobit její krásné tělo mojí smetanou a zaplnit jí i její rozkošnou pusinku, ale i možnost pocítit můj šikovný jazyk na její ochmýřené lasturce… Prostě jsem jí moc a moc chtěl. Divoce si jí vzít, opíchat, deflorovat její panenský zadeček a s chutí se do ní vystříkat.

Vytáhl jsem svůj nalitý ohon a začal pomalu masturbovat, zatímco jsem si přestavoval všechny nemravnosti, které by se s touhle krásnou samičkou mohly provádět. Divoce jsem si ho honil a toužil po ní, až jsem si nakonec musel ulevit a své semeno vypustit na koberec…

Mezitím už má sladká černovláska ve své masturbaci docela pokročila a s hlasitými steny zarážela vestoje divoce flašku do své prcinky. Byl to rozkošný pohled, vidět tam tuhle překrásnou bohyni s malými rozkošnými prsy, jak se oddává té bohulibé činnosti a můj kůl se opět začal stavět. Dělala to naprosto elegantně a přirozeně a přitom vypadala tak nevinně! Ach jak jsem byl vzrušený!

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?