Domů » Původní porno povídky » Nenasytná frndička II.

Nenasytná frndička II.

()

Zabořil jsem hlavu do Haniččina klína a začal si jazykem pohrávat s roztouženou kundičkou. Rejdil jsem svým jazýčkem divoce pěkně po krajích její prcinky a s velkým zalíbením slízával kapičky rozkoše, které její roztouženou broskvičku pokrývaly.

Mezitím už jsem rozhodně nebyl sám, kdo se Hančiným nádherným tělem zabýval, protože Martina měla právě za sebou první várku chlapů a ti se přesunuli k nám. Hned si rozebrali strategické pozice a tak má sladká Hanička měla brzy zas plné ruce i pusinku práce. Inu nadržené ocasy a něžná ručka či hladová tlamička – to prostě patří k sobě. Tedy samozřejmě pokud je zrovna „pelíšek“ zabraný…

Ale ani její kozičky nepřišly zkrátka a nenechavé ruce si pohrávaly s těmi výstavními kozisky, zatímco někdo jiný na ně stříkal svojí dávku. Haničino vzrušení narůstalo, neboť začala brzy rytmicky svírat a roztahovat nohy a tak jsem nelenil a začal jí s velkým zalíbením prstit.

Hned tři prsty zmizely jako nic v její roztoužené díře a s mlaskavými zvuky přinášely sličné majitelce přívaly blaha. Když jsem se tak díval na její prcinku, vybavilo se mi moje první šukání. Nevím proč, snad že jsem na Hanku měl taky tak velkou chuť jako tenkrát, vybavil jsem si mojí sladkou Pavlínku – tenkrát ještě nezkušené kuřátko – a její náramně sladkou prcinku.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?