Domů » Původní porno povídky » Učitelčiny muka II.

Učitelčiny muka II.

()

Konečně mohla začít ta pravá Katuščina muka. Martin ho pumpoval dravě do její pusinky, my dva s Markem lízali a dráždili její kozy a Tom pomaličku stahoval její bílá tanga, aby se konečně mohl podívat na její jistě rozkošnou prcinku.

Skutečně nezklamala. Když totiž Tom její poklad odhalil, spatřili jsme docela vyholenou dívčí prcinku bez jediného chloupku, která byla náležitě roztoužená a rozevřená.

„Tak ty budeš po náš toužit, ty kurvičko ušoustaná! Ty nás chceš opíchat, ty čubko učitelská. Chceš cítit naše čuráky, jo ty naše tvrdé klacky ve své píče, mít styk se svými studenty a polykat jejich sperma? I ty čubko jedna, za to si zasloužíš trest,“ rozhorlil se Tom.

„Ale nejdřív ti to tvoje přání splníme a naplníme všechny tvoje dutiny, až ti budou přetékat a píča svrbět!“ dodal pak a začal milou Katušku tvrdě rukou masturbovat.

Ta se zpočátku cukala, ale brzy poznala, že ze sevření čtyř nadržených chlapů není úniku a tak se poddala a brzy dokonce začala i vycházet Tomovým prstům vstříc, zatímco jí Martin stříkal semeno na její obličej.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?