Domů » Původní porno povídky » Úchylačka Marika I.

Úchylačka Marika I.

()

Poznal jsem jí čistě náhodou při jedné prachobyčejné jízdě tramvají. Skoro bych si jí nevšiml, kdyby neseděla přímo naproti mě, protože na první pohled to byla obyčejná tuctová holka. Ale zdání, jak už to bývá, někdy klame a tak jsem si jí pro jistotu začal prohlížet důkladněji. Přeci jenom doma mě nikdo nečekal, a tak tu byla jistá možnost, vzít jí sebou a trošku si s ní zašpásovat.

Mohlo jí být tak dvacet. Dlouhý hnědý vlasy jí sahaly až na zadeček, kozičky měla menší, ale ve vypasovaném tričku i tak vypadaly nadmíru dobře. Na sobě měla velmi krátkou minisukýnku, která musela každého přímo svádět k lehkému nadzvednutí, protože její kalhotky jen tak tak, že nekoukaly ven.

Zpozorovala, že si jí prohlížím a hodila po mě výhružný pohled. Usadil jsem se tedy naproti ní a nevěnoval jí na očko příliš velkou pozornost. Bylo už kolem desáté večer, takže tramvaj byla skoro prázdná a tak jsem jen tak unaveně těkal pohledem sem a tam, až jsem nakonec opět skončil na Marice.

Opět se na mě podívala, teď už o mnoho shovívavěji. Nejdřív jsem myslel že je zkouřená – začala si totiž dělat pohodlíčko tak (ne)šikovně, že mi nabídla překrásný výhled na její kundičku jen tak lehce zahalenou tenoulinkými kalhotkami. To víte, když holka v minisukni roztáhne nohy…

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?