Domů » Původní porno povídky » Stopařka

Stopařka

()

Byl pátek, tedy den, kdy každý touží po tom dostat se co nejdříve domů a konečně stihnout to, co se za celý týden nezadařilo, tedy nějakou tu pařbu a tak. Je vám jistě jasné, že ani já jsem nebyl žádnou výjimkou. Ihned jak mi v práci padla, sedl jsem do auta a hnal to, co se dalo, jen abych už byl doma.

Ale náhoda tomu chtěla jinak, a tak když jsem opouštěl naší milovanou Plzeň, upoutala mou pozornost sladká dívenka, která zuřivě mávala na všechny auta projíždějící kolem.

Musela tam stát docela dlouho, protože vypadala promrzle – přeci jenom v půlce února. Docela mě udivil nezájem ostatních řidičů, protože kočička to byla radost pohledět a tak jako správný „býček“, který využívá každé možnosti jak si zapíchat, nezaváhal jsem ani chviličku a zastavil.

Radostně popoběhla k autu a zeptala se kam jedu – naštěstí jsme oba měli společnou cestu a tak jsme mohli vyrazit. Zpočátku nebyla zrovinka moc ukecaná – tu a tam jsme prohodili nějakou tu zdvořilostní frázi a jinak nic, ale alespoň jsem měl dostatek času pěkně si jí prohlédnout. Navíc začala pomalu pookřávat a zbavovat se zimní bundy a jiných „tepelných izolátorů“, takže můj výhled byl čím dál lepší.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?