Domů » Původní porno povídky » Exhibicionistka Sandra II. – Sandřino pokoření

Exhibicionistka Sandra II. – Sandřino pokoření

()

Byl opět pátek pár minut před tělocvikem a všichni kluci z naší třídy se už těšili na představení naší milované Sandry, které mělo být její poslední a na které určitě, našim přičiněním, jen tak nezapomene.

Už nás totiž přestalo bavit, smět se pouze dívat na svůdné křivky jejího těla, její sladkou pičku a hbitou ručku, která jí dokáže rozeznít v těch nejlíbeznějších tónech, a tak jsme vymysleli perfektní lest. Domluvili jsme se totiž s holkama, aby Sandru v šatně zamkly a my měli konečně příležitost tu nezbednou kočičku ochočit.

Holky byly samozřejmě na naší straně, protože už jim docela dost dlouho vadilo, že Sandra na sebe upoutávala veškerý náš zájem a ony jako by byly vzduch a musely si vystačit jedna druhé. Slibovaly si od toho, ne neprávem, že když se naše chtíče budou vybíjet na dravé Sandře, určitě se najde někdo, na koho se nedostane a ten jistě rád přijme nějakou tu normální pičku…

Jak jsme se domluvili, tak jsme taky udělali. Sandra opět zahajovala své velmi vzrušivé představení a skupinka několika chlapců opět na záchodcích předstírala bouřlivou onanii, zatímco naše druhá polovina se blížila k šatně.

Holky se už pořádně obnažily, celé nedočkavé příchodu „trestného komanda nadržených samečků“. Vřítili jsme se dovnitř, a než se Sandra z nastalého šoku stačila vzpamatovat, už bylo zamčeno. Bylo jen otázkou několika sekund než omezující oblečení opustilo naše těla a vypustilo ztopořené klády na světlo boží.

Rychle jsme přiskočili k Sandře a připoutali její zmítající se, zpola obnažené tělo, za pas k lavičce. „Tak a teď si to před náma dělej, a ne abys to švindlovala, pěkně pořádně ať ti kunda mokrem mlaská,“ poručili jsme Sandře a abychom svým rozkazům dodali na důraznosti, šlehali jsme chvilku její macaté kozy švihadlem, které jsme našli v koutě.

Když byly její kozy pořádné zarudlé od švihadla, konečně se umoudřila a začala, oblizujíc si prsty, nesměle kroužit kolem bradavek, zatímco jsme si jako obvykle pohrávali se svým nářadím.

Viditelně jí to rajcovalo a to i přesto, že dnes byla plně v naší moci. Pomalu se její ruce přesouvaly ke kalhotkám, které dnes strhla bez jakékoliv předehry a rovnou začala rozhrnovat rozkošné chloupky, které už byly celé orosené její milostnou rosou.

Erotická atmosféra sílila a vůně kmitajících ocasů byla stále silnější, tu a tam z některého nedočkavce vystříklo nějaké to sperma a potřísnilo Sandřino obnažené božské tělo.

Nerušeně pokračovala, začínajíc do své kundičky zasouvat prstík a sladce přitom vzdychat. Vůbec její vzdechy byly snad ta nejbáječnější změna oproti našemu pozorování, při kterém jsme museli vzít za vděk pouze vizuálními vjemy, které ač samy o sobě byly dostatečně vzrušivé, nebyly to pravé, ale tohle už konečně bylo ono. Nehledě na to, že zde objekt našeho zájmu ležel spoután, plně v naší moci.

Konečně zarazila Sandra do své frndy vibrátor a roztřásla se v prvním orgasmu. To byl čas na odměny. Začali jsme losovat o to, kdo si s ní první zašoustá, zatímco se vzpamatovávala z prvního přívalu slasti.

Bohužel los nevyšel na mně, ale na Alfonse, který nelenil a už jí mrdal. My ostatní jsme ho povzbuzovali a pomáhali jsme překrásné Sandře svými doteky k tomu, aby se udělala co nejdříve, vychutnávajíc si každičký její slastný sten, její řev a skučení a její oplzlá slůvka, kterými doprovázela ty dávky blaha, kterými jsme ji zahrnovali.

Netrvalo to ani minutu a Alfons už to do ní pumpoval. Její kunda ještě nestihla vystydnout a sperma vytéct a už jí obhospodařoval Milan. Milanův ocas byl podstatně delší než Alfonsův a naše samice to kvitovala s ještě větším vzdycháním.

Milan, pro změnu, když se blížil jeho vrchol, z ní ocas včas vytrhl a postříkal řádně kozy a obličej, což jsme my ostatní ohodnotili a jali se Milanovo sperma vtírat do její hebké kůže.

Vystřídali jsme se na ní úplně všichni a přivedli jsme jí k absolutnímu šílenství, protože zcela vysílená, oblepená od spermatu, které na ní tryskalo ze 16 tuhých ohonů se už zcela bez skrupulí oddávala čemukoliv tvrdému, co jsme k její frndě přistrčili. Ale to ještě neměl být konec!

Nechali jsme jí chvilku, aby se mohla osprchovat a ještě než se stihla úplně obléci, přistoupil jsem k ní. Byla zatím pouze v sukýnce a kalhotkách a její dudy byly ještě zcela odhalené. Uchopil jsem jí za stehna a stáhnul jí kalhotky a aniž by kladla nějaký větší odpor, nabodl jí na svůj kůl.

Po chvilce jakoby chytila druhý dech. Začala se velmi se bránit: kousala, škrábala, ale mně bylo všechno jedno a začal jsem jí, za nadšeného povzbuzování ostatních, šoustat. Pár kluků se ještě uspokojovalo tím, že si své ocasy honili o její ztopořelé bradavky, no a zbytek se pomalu začal porozhlížet po šatně a ostatních obnažených dívkách, které po způsobu naší Sandry onanovaly.

I chlapci podlehli atmosféře a začali, zatímco si vybírali své další souložnice, honit své klacky. Byl to báječný pohled na tolik mladých těl, která se oddávala těm ulevujícím dotekům vlastní šikovné ruky. Celou místností se ozývaly jenom steny, jak se vyvrcholení blížila a sperma a milostná rosa blyštilo se na podlaze a všude kolem.

Bušil jsem do Sandry stále svým kladivem a bylo na ní vidět, že se jí to konečně zalíbilo, protože už nekladla vůbec žádný odpor, spíše naopak. Zkušeně nadbíhala pánví vstříc mému ocasu a její i můj orgasmus se kvapem blížil.

Naposledy jsem promnul její vyvinutá koziska a už ze mně začaly tryskat první přívaly báječné smetany. I Sandřin orgasmus byl na dosah, a tak, abych jí pomohl, poklekl jsem k jejímu klínu a dodělal jí jazykem.

Celičká se roztřásla v obrovských křečích, které všichni v místnosti přivítali se slastným vzdycháním a netrvalo dlouho a místností se začaly ozývat i další výkřiky blaha, jak to na ostatní postupně přicházelo.

To byl ten pravý čas zahájit báječnou mrdačku. „Na zteč!“ zavelel jsem a chlapi jako zběsilé šelmy vyrazili. Každý popadl holku, která byla zrovna poblíž a začal jí náležitě zpracovávat.

Oblízat kozy, vyhonit ocas o vemena a hurá na lízání pičky. Báječná kuřba jako odměna za cenné služby roztoužené dírce, no a potom už jenom vášnivá mrdačka do dírky či do zadečku – nejlépe postupně obojí, každému dle jeho chuti.

Ani já jsem nezahálel a ohnul jsem Sandru přes koleno a začal jí, za jejího nadšeného vzdychání, brát pěkně do prdelky, která je již od starověku báječné místo, do kterého může neukojený ocas vypustit své přebytečné spermie. Zepředu jí šoustal další můj kamarád a další dva rvali své klacky do její nenasytné pusinky.

Sandra se projevila jako opravdu talentovaná samice, protože to zvládala naprosto s přehledem. Přeci jenom už se na ní muselo nějak projevit to, že měla víc než 16 samců za jedno odpoledne…

I ostatní dopřávali svým tělům erotického uvolnění a zamrdali jsme si toho odpoledne každý s každým, až nás z toho ocasy brněly, ale stálo to rozhodně za to. Vytrestali jsme totiž konečně tu rajcovní samici – Sandru Mrdálkovou.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?