Domů » Nové sexy povídky » Velký boss II. – Pohovor

Velký boss II. – Pohovor

()

Jsem boss a mám rád sex. Sex nespoutaný, nechráněný a nejlépe na těch nejroztodivnějších nebo nejméně vhodných místech. Po poslední šoustačce s uklízečkou jsem si dál pár dní voraz, ale dnes se dalo předpokládat, že si po nějaké době opět užiju své. Měl jsem totiž dopoledne v kalendáři pohovor s novou adeptkou na mou asistentku. Starší model už se mi okoukal a tak jsem jí poslal dál a umožnil i dalším kolegům z firmy, aby si s tou nadrženou frndou zašpásovali, stejně tak jako s těmi všemi před ní.

Pohovory mě bavily, zejména, když dorazilo nějaké mladé nezkušené „kuře“, které bylo paf z toho, že jsem jí začal různě osahávat na místech, kde to mám rád. To víte, nerad kupuji zajíce v pytli, takže si nový „matroš“ musím pěkně na začátku důkladně ozkoušet.

Nemá to vždy stejný scénář, snažím se být nápaditý a tak se zachovám vždy podle aktuální chutě. Někdy mi stačí, že se to kotě vzrušením samo udělá. Občas se nechám pouze vykouřit, jindy jí ale vyplním análek či prcinku svou horkou smetanou nebo zcákám její kalhotky. Co to bude dnes?

Kandidátka dorazila akorát na čas. Pěkná. Černé vlasy střižené na mikádo, šik kostýmek se sukní tak akorát, důkladně naducaná halenka, tak jak to mám rád. I její prdelka byla pěkná, kulaťoučká, ale ne zas moc velká, prostě tak akorát, aby bylo za co chytnout. I její nohy se mi líbily. Holky, co mi dělají předvýběr už dobře znají můj vkus, pomyslel jsem si.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?