Domů » Původní porno povídky » Rodiče a děti II. – Obrácené lesbičky

Rodiče a děti II. – Obrácené lesbičky

()

Vrátili jsme se z dovolené, ale to co jsem tam zažil, mi stále pořád nedalo spát. Zdálo se mi o tom jak s mojí sladkou Michalku provozujeme ty nejperverznější praktiky a ve dne v noci snil o tom, přeměnit to v realitu. Ale protože jsem se až příliš bál toho, že mi na to stará přijde a bude rozhodně proti, počkal jsem si vychcaně na to až bude v lázních…

Konečně ten okamžik přišel. Nicnetušící Michalka toho dne přišla jako obvykle ze školy a protože venku bylo pořádné horko, vydala se hned do sprchy.

Nezaváhal jsem ani chvilinku a poté, co se za ní zavřely dveře koupelny už mé oko nezbedně zkoumalo klíčovou dírkou každičký kousíček jejího mladistvého těla.

Nejdříve ze sebe sundala tričko a odhalila tak mému zraku svoji krásnou černou podprsenku. Hned poté vykoukly na mě kalhotky – uzoulinký to proužek látky – protože si sundala i sukýnku.

Zahleděla se zálibně do zrcadla a jen tak jakoby ledabyle přejela prsty přes své prsa. Lehce je zmáčkla a konečně si uvědomila, že má na sobě ještě podprsenku, která ač je dostatečně průsvitná, nenaskytla mi ten pravý výhled.

Zkušeně se jí zbavila a pokračovala ve svých hrátkách. Něžně si objížděla své překrásné růžové jehlánky prstíky a s přimhouřenýma očima snila o tom princi, který jí takhle bude laskat a přinášet jí tak ten báječný pocit, který rozeznívá celičké její mladičké tělo.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?