Domů » Původní porno povídky » Dovolená I. – Mirka s Káčou

Dovolená I. – Mirka s Káčou

()

Chtěl bych vám dnes napsat o tom, co jsem prožil před několika málo dny na dovolené. A bylo toho rozhodně dost, protože je to ne na jednu, ale hned na pět povídek. Ale teď už k věci…

Přijeli jsme na místo určení a já myslel, že mě „raní“. Docela zastrčený kemp hluboko v lesích a nikde ani živáčka. Nevím proč, ale mám takovou blbou vlastnost – totiž, že dovolenou nechám vždycky vybrat mojí mladou…

Tedy ne, že by se mi nelíbilo užívat si někde v přírodě, ale přeci jenom být pořád jenom s jednou holkou, to přestane za chvíli bavit. A proto jsem s velkým zadostiučiněním zpozoroval, že do chatky vedle nás se řítí tři překrásné slečny se svým čtyřnohým kamarádem.

Zatímco jsem si je důkladně prohlížel, se už v mé hlavě připravovaly plány, jak jen to zaonačit, abych ta překrásná stvoření stihnul za ten týden vystřídat. Jak se přibližovaly mé vzrušení narůstalo.

Nejstarší z nich mohlo být tak devatenáct a byla moc sexy. Sice už na první pohled bylo znát, že už toho má hodně za sebou, ale o to to s ní bude hezčí, pomyslel jsem si.

Protože už přišly dost blízko na to, aby mi viděly do očí, tak jsem se raději otočil a věnoval jsem se mé sladké Mirce, která mezitím trpělivě vybalovala naše harampádí. Tedy jen naoko, aby se neřeklo – nesmím ji, kurvičku mou vyholenou, podceňovat.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?