Domů » Původní porno povídky » Milování se sestrou

Milování se sestrou

()

Jmenuji se Jana, je mi 24 a ráda bych vám vyprávěla můj příběh. Musím se vám přiznat, že jsem lesba – no co je na tom, že? Ráda se mazlím s těmi krásnými nadrženými samičkami, kterých je kolem nás spousta, ráda lížu jejich nenasytné prcinky, které to tak moc chtějí, ale ze všeho nejraději mám svou sestru Jitku…

Na to, že jsem trošku jiná než všechny ostatní holky jsem začala přicházet záhy – už jako holka v sedmé třídě jsem si začínala všímat, že když se po tělocviku nahrneme se spolužačkami do sprch dělá mi náramně dobře je pozorovat nahé.

Líbilo se mi dívat se jak se jejich hebké ruce dotýkají koziček, jak svůdně kloužou po nohou až k sladké jeskyňce, či jak rozevírají prdelku a odhalují tak skvostnou zadní dírku, ale k tomu, abych si na tu nádheru sama sáhla jsem se nikdy neodvážila.

Snad jen tehdy, když mi dotyčná spolužačka dovolila umýt jí záda. To pak byla hotová symfonie a více než na záda dala jsem si zatraceně záležet aby mé prstíky pěkně po stranách masírovaly kozičky nebo aby prstík nezbeda atakoval sladkou a nevinnou prdelku.

Světe div se těm holkám se to většinou líbilo! Vždy jsem se pak, když všechny ty skvostné samičky odešly, musela pěkně rukou uspokojit. Divoce jsem se zmítala a přirážela na svou ruku, zatímco na mé rozpálené tělo dopadaly kapičky studené vody a bylo mi nádherně.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?