Domů » Původní porno povídky » Marta II. – Marta a její parta

Marta II. – Marta a její parta

()

V půl deváté jsme zazvonili u dveří. Docela nás překvapilo, že se Marta ani moc nedivila naší návštěvě. A celkem bez odporu nás pozvala dovnitř.

Holky byly moc hezký a my netrpělivě čekali až přijde naše chvíle. Nedalo se o nich sice říct, že by byly nějaké světice, protože z jejich pohledů bylo zřejmé, jak naše společná zábava skončí. Ale to pro danou chvíli nevadilo, ba naopak docela se to hodilo.

Chvíli jsme popíjeli a klábosili, tak o ničem – Mirek vyprávěl pár „košilatých“ vtipů až Jana navrhla, abychom si zatancovali.

Nechali jsme holky, ať si nás rozdělí vědomi si toho, že si je během večera stihneme stejně vystřídat. Jana, která byla z holek, co se poprsí týče, nejvyvinutější, se rezolutně přitulila k Jardovi, který se při dotyku jejích koziček tetelil blahem a jeho utěšitel začal již po chvíli velmi znatelně napínat rifle. Jarmila si neomylně vybrala Mirka no a mně se ujala sama hostitelka.

Marta mne lákala už od prvního okamžiku, co jsme se sešli ve škole, ale působila na mě tak trochu nepřístupně, takže z toho nic nebylo. Líbilo se mi na ní, že ze sexu nedělala takovou vědu jako ostatní holky, prostě když to na ní přišlo, tak se dala bez zábran do díla – prostě správná holka.

Připojili jsme se k oběma tancujícím párům. Když Marta zavlnila svým pěkným tělem, kterému dominovaly krásné plné kozičky, jako stvořené do soutěže Miss mokré tričko – můj pták narostl do pozoruhodných rozměrů, následujíc poslušně Mirkova příkladu. Její svůdné rty a hnědé poddajné oči, navíc taktéž evokovaly různé velmi rajcovní představy a tak mé kalhoty po chvíli začaly povážlivě vlhnout…

Věděl jsem o ní, že strašně ráda kluky ohrabává. Už jen ta představa mne přiváděla úplně k nepříčetnosti, protože jsem to ještě nikdy nezažil a moc by se mi to líbilo. V tu chvíli bych ji opravdu chytil, přehnul přes koleno a ojel, když si o to tak říká. Většinou to totiž bylo spíše naopak, má nezbedná ruka často končila pod nějakou tou sukní a mazlila se tam s její sladkou dírkou až nezřídkakdy přivodila oné dívčině orgasmus.

A Marta nezklamala, její ruka skutečně začala přejíždět moje obzvláště citlivé partie. Pomalu jsme se ploužili, zatímco naše hrátky začínaly nabírat obdivuhodných obrátek.

Zatímco Martina ruka přejížděla po vnitřní straně mých stehen, stíhala se o mne třít jak svým podbřiškem, tak i svýma kozičkama, kterým jsem dlouho neodolal. Má nezbedná ruka se něžně vsunula pod tričko a začala je masírovat, zatímco druhá pomalu zpracovávala její zadeček.

Slastně přimhouřila oči a šeptala, co má ráda. Byla přitom krásně sprostá, což mne rozpalovalo ještě víc. Měla to dost dobře nacvičený, protože po chvíli vzájemných hrátek mi v mém penisu začalo povážlivě škubat.

Ale Marta nic, vrněla blahem a její nezbedná ruka se pomalu blížila k mokrému fleku, který mezitím vznikl na mých riflích. Zkušeným pohybem rozepla zip a pomalu poklekla. Smyslně si objela rty jazýčkem a hodila po mne velmi výmluvný pohled, který mi okamžitě objasnil, co bude následovat.

Lehce objela předkožku jazýčkem a můj penis už byl, po předchozím zvadnutí, zase jako svíčka. „Tak se mi to líbí,“ ohodnotila tu změnu a začala mi ho intenzivně kouřit.

Pomalu v ní mizel až po koule a její jazýček důkladně prozkoumával každičký milimetřík. Chcal jsem blahem. Když jsem se udělal a vychutnal si její statečné polykání těch kašovitých přívalů, které ze mne svou důkladnou prací jazykem vysávala, uvědomil jsem si, že jsem ji zatím nechával zkrátka a že bych jí její něžnosti měl oplatit.

Nebylo třebe mne nijak pobízet. Hladově se na ni vrhnul. Když viděla jak jsem rozjetej, vydatně mi pomáhala a za malou chviličku byla přede mnou úplně nahá. Vyměnili jsme si pár žhavých polibků a mé rty se pomalu přesouvaly k jejím úžasným kozičkám až jsem konečně došel, nepřestávaje ji líbat, k jejím růžovoučkým bradavkám.

Lehce jsem je stiskl a objížděl jazykem. Moc se jí to líbilo, protože její ruka brzy skončila v rozkroku a hbitý prstík začal se zvyšující se frekvencí mizet v její vlhnoucí dírce.

S postupem času jí prstík přestával stačit a já za včasu to spozorujíc, sunul jsem se za nepřetržitého líbání přes její pupík až k houštince hnědých chloupků skrývající její jeskyňku lásky.

Když to zaregistrovala vyndala prstík a přitlačila si mou hlavu do klína. „Lízej, dělej, šoustej mne jazykem.“

A já se opravdu činil. Chvilku jsem jen tak lehce jazýčkem přejížděl její naběhlý poštěváček, který byl svou velikostí skoro jako malý penis a poté můj jazyk zmizel v její hluboké díře. Hbitě jsem švihal jazykem ze strany na stranu a cítil přívaly sladkých šťáv, které z ní tryskaly. Řvala, ty největší oplzlosti jaké je si možno vůbec vymyslet a prožívala jeden orgasmus za druhým.

Když se konečně unavila, propustila mou hlavu ze svého sevření a mé rty se opět vrátily na její překrásné stojící bradavky. Zatímco její ruka mi honila mé péro až do stavu, kdy už konečně uznala, že jsem ready, připravila se do své nejoblíbenější polohy a já jí začal pohodovým tempem brát zezadu. Vychutnával jsem si pleskání koulí o její pěknou prdelku, ždímaje zároveň její kozy.

Ani Jana s Jardou nepřišli zkrátka a dopřávali si, co hrdlo ráčí. Jana si divocha Jardu osedlala a dávkovala si tak dle svého přívod rozkoše od jeho mega ptáka.

Byl na ní opravdu extra rajcovní pohled – být tam v tu chvíli někdo cizí, stříkal by na metry daleko. Její kozy totiž v rytmu šoustání jenom pleskaly, nehledě na to, jak krásně vzdychala, navíc její krásné dlouhé blond vlasy a nevinné modré oči orosené nějakým z předchozích Jardových výstřiků – krása!

Po chvilce změnili pozici a když už to na Jardu přicházelo vystříkal se jí na obrovité kozy a ona to božsky rajcovním způsobem slízávala, takže dřív než stihla své dílo dokončit už na její obličej dopadaly další nové přívaly spermatu.

Jarmila byla narozdíl od Marty s Janou trošku prudérní a tak s ní Mirek měl dost práce. Ale jak se zdálo, stačilo pár facek a tvrdé „kladivo“ mezi nohama a bylo po odporu.

Mirek vůbec nebyl žádnej svatoušek, už totiž párkrát takhle nějakou tu kočičku ojel a ta na něj potom vyrukovala se znásilněním. Vůbec ženský jsou v tomto ohledu dost nevděčný, přitom na to mají stejně chuť a musely by si to doma stejně udělat rukou, ale vysvětlujte jim to. Nejlepší je jednat.

Poté, co jí chvíli bral zezadu, usoudil Mirek, že už bude hodná, což nebylo až zas tak těžké poznat, protože už celkem dost rozdělaně vzdychala a vzal jí na koníčka.

Jana jako kdyby dostala novou chuť do života. Začala na něm zuřivě rajcovat a netrvalo dlouho a oba prožili orgasmus. Napumpujíc to do ní do poslední kapky, jí Mirek něžně pohladil a šel společně s námi do sprch do prvního patra, zatímco holky do přízemí – připravit se na další kolo.

Po krátké chvilce popíjení jsme se opět pořádně rozpálili a další kolo mohlo začít. Tentokrát kozatá Jana byla se mnou, Marta s Mirkem a Jarmila s Jardou.

Nakonec jsme se ještě jednou prohodili. Rozdávali jsme si to opravdu do plné sytosti, řvali jsme přitom rozkoší až se hory zelenaly a to ještě neměl být konec! To co následovalo následující den bylo ještě o mnoho lepší, ale o tom až někdy příště…

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?