Domů » Původní porno povídky » Taková zvláštní sámoška II. – Lucinka

Taková zvláštní sámoška II. – Lucinka

()

Druhý den jsem se hned pustil do práce. Mým úkolem číslo jedna bylo vybrat personál – tedy pořádně svůdné krasotinky, které by všem zákazníkům ochotně plnily jejich zvrácené tužby.

Dlouho jsem váhal, kde vlastně začít lovit, ale pak mi Franta domluvil sraz s ředitelem jedné místní střední školy a bylo vystaráno. Ředitel – rovněž milovník mladé krásy – už byl na tyto naše nevšední požadavky zvyklý a rád – výměnou za nějakou tu noc s příslušnými dívkami, vyhověl.

Domluvili jsme se také s místním obvoďákem, že prostě pozveme všechny ty krasotinky na fingovanou preventivní prohlídku no a tam si je pěkně prověříme. A jak jsme domluvili tak jsme taky učinili.

Druhý den ráno už byla ordinace obvoďáka Tondy Hložka plná krásných mladých slečen, které se probíraly nějakými těmi dívčími časopisy položenými v čekárně a brebentily o všem možném. Tonda nás společně s ředitelem zavedl do místnosti hned vedle ordinace odkud byl na holky nádherný výhled a přitom nás nebylo vůbec vidět. Zamaskovali jsme ještě kamery důmyslně rozmístěné po místnosti a představení mohlo začít.

Do ordinace vstoupila první dívka poslušně se postavila na značku a naše první kamera už zvědavě zabírala její květované kalhotky, které se jí nezbedně zařezávaly do zadečku.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?