Domů » Původní porno povídky » Taková zvláštní sámoška IV. – Konkurz

Taková zvláštní sámoška IV. – Konkurz

()

Paní ředitelka, se kterou jsme si s Frantou tak báječně zašukali, rozhodně nezklamala. Druhý den už na mě v kanceláři čekalo asi deset krásných kozatých holek a tak mohl začít konkurz.

Trochu jsem z toho tedy měl obavy, protože přeci jenom dnes jsem na ty nadržené čubičky byl sám, Franta měl nějaké jiné jednání, ale pak jsem si řekl, že vlastně o nic nejde. Posadil jsem si je všechny do zasedačky a začal si je pořádně prohlížet.

Byly to holky krev a mlíko a pětky prsa nebyly žádnou výjimkou. Ale nejen těla měly skvělý, stačilo jenom se podívat do jejich svůdných očí nebo jen tak po očku kouknout na jejich hezké nohy. Hmm to bylo pokoukáníčko…

„Takže holky začneme,“ řekl jsem, když jsem se probral z těch nádherných představ, co bych si tak s těmito krasotinkami mohl užít. Má mysl sice říkala, že něco takového nemůžu, ale mé neukojené pudy si žádaly své a já v tu chvíli věděl, že to opravdu udělám.

„Svlékněte se do prádla a postavte se tady pěkně do řady,“ začal jsem svou hříšnou fantazii přeměňovat v realitu. Náramně dobře mi udělal fakt, že se vůbec nestyděly – ba naopak – měly radost z toho, když jsem se na ně při svlékání díval a tu a tam se na mě mile usmály nebo si jen svůdně oblízly rty. Prostě skvěle se přitom bavily a já jakbysmet, když jsem viděl ty jejich krásná těla, která přímo sváděla k pomilování.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?