Domů » Původní porno povídky » Hraběcí synek VII. – Kníže a malotřídka

Hraběcí synek VII. – Kníže a malotřídka

()

Blížilo se právě léto a horké paprsky sluníčka čím dál více lákaly někam k vodě. Samozřejmě, že jsem se moc těšil, protože v mém hrabství jsou než dva velké rybníky vhodné ke koupání a tudíž jsem věděl, že všechny krásné dívky zaručeně najdu tam.

Bohužel jsem zrovna měl ještě spoustu povinností a tak, abych zabil dvě mouchy jednou ranou a přitom nepřišel o tu překrásnou podívanou – ne-li něco víc – vydal jsem se ke knížeti Ludvíkovi, se kterým jsem potřeboval něco nutně dojednat, s tím, že se cestou zastavím u rybníka a trošku se osvěžím – jak na těle, tak i na duchu.

Jak jsem naplánoval tak jsem taky vykonal – dnes jen se svým sluhou Martinem. Nemám totiž rád, když je kolem mne spousta dalších lidí z mého průvodu… A jistě pochopíte i proč – prostě se nerad s někým o své potěšení dělím…

Hnali jsme to tryskem, protože jsem se doslechl, že kníže má někam neodkladně odjet, ale když jsme přijeli k rybníku, tak jsem prostě neodolal a nechajíc knížete knížetem vydal jsem se ve skrytu houštin k vodě. V dálce jsem totiž uslyšel lahodné dívčí štěbetání a brzy i spatřil krásná obnažená dívčí těla.

I sluha Martin, který za mnou bez odkladů přispěchal se zalíbením pozoroval ty překrásné víly, které zcela bez zábran na sebe vesele cákaly a jejichž kozičky se při běhu vodou pěkně natřásaly a kundičky se na sluníčku blyštěly stříbřitou rosou kapiček vody…

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?