Domů » Původní porno povídky » Fakan

Fakan

()

Markétka byla pěknej fakan. Žena mi před dvěma roky zemřela a tak jsem teď na ni byl sám a viditelně jsem to nezvládal. Jo, spratek to byl. Ještě ani ne 20 let chodila po tomto světě a už mě den co den vytáčela na nejvyšší míru. Ve škole samej problém, ale co se týče kluků to byla hvězda. Nevěděl jsem to sice jistě, ale bylo mi jasné, že má dceruška už určitě nemůže být panna. Jen jsem nebyl doma už byla někde v tahu – nejlépe v baru v ulici naproti, kde se scházeli snad všichni nadržení samečci z našeho města…

Příběh, který vám chci dnes vyprávět se stal někdy před rokem. Vracel jsem se zas domů ze šichty naší ulicí a zatímco jsem jen tak letmo okukoval lehké děvy, které s potřebnou suverenitou nabízely jako vždycky svá velmi pěkná těla k zadovádění, otevřely se dveře baru a vykráčela Markétka v silně podroušeném stavu s nějakým, asi tak pětadvacetiletým, týpkem. Dřív než jsem se stačil vzpamatovat zmizeli za rohem.

Nejdřív jsem svou podařenou dcerušku chtěl zachránit, ale potom jsem jen mávnul rukou – stejně už není panna a ochotně pokynul asi dvacetileté dlouhovlasé brunetce, která už mi hezkou chvíli nabízela k polaskání své nadmíru vyvinuté kozičky s obrovskými bradavkami. Mohl jsem si užívat dosytosti, bezpečně jsem totiž věděl, že dřív než nad ránem se mi dcerunka domů nevrátí.

Moje děvka na dnešní večer se jmenovala Věra. Byla překrásná. Krásné nohy, útlý pas a ty koziska! Celkový dojem ještě víc umocňovaly dlouhé hnědé vlasy až na zadeček – prostě bohyně.

Došli jsme ke mě do bytu. Chvilku jsme spolu jen tak klábosili o tom, jak jdou kšefty, co tak štamgasti mají od ní nejradši a tak a já si jí důkladně prohlížel. Potom jsem navrhnul ať si udělá pohodlí a vybere mezitím nějakou kazetu s pornem, kterých mám nepočítaně a vydal jsem se zchladit trochu své rozpálené tělo do sprchy.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?