Domů » Původní porno povídky » Au-pair bez ostychu I.

Au-pair bez ostychu I.

()

Poprvé jsem do Anglie přijela, když mi bylo 18 let. Všechno tam bylo pro mě docela slušný šok, ale naštěstí jsem se dostala do celkem slušné rodiny a ani děti, které jsem měla na starost nezlobily, takže jsem se brzy „chytla“ a konečně měla i nějaký ten čas prohlédnout si překrásný dům rodiny Lowelů a i blízké okolí.

Lowelovi byli typická anglická rodinka zbohatlíků – pan Lowel, prodejce nemovitostí a paní Lowelová manažerka jedné velké korporace – a tak i jejich dům tomu odpovídal. Na české poměry to totiž byl úplný palác. Jejich manželství jim asi moc neklapalo, protože se často hádali a dokonce i přede mnou si občas neodpustili nějakou tu scénu a tak si pan Lowel vodil v manželčině nepřítomnosti do domu milenky a mě vždy s dětmi posílal do zoo.

Už jsem si na to zvykla a byla jsem za to ráda, protože mi z toho vždy ukápla nějaká ta libra navíc, abych jako byla zticha – nuda byla v tom, že zoo jsme už znali nazpaměť a děti – dá-li se to říct o jejich dvou teenagerech mě lákaly k různým svým kamarádům a já jim v tom samozřejmě vždy vyhověla.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?