Domů » Původní porno povídky » Zpověď zneužívané

Zpověď zneužívané

()

Všechno začalo, když mi umřela moje maminka. Ten rok pro naši rodinu nebyl vůbec šťastný. Zůstala jsem sama s tátou Josefem (35), který těžko snášel to, že se má teď starat o domácnost a všechno co s tím souvisí. Pár měsíců bylo vše v naprostém pořádku, ale pak se ke mně táta začal chovat tak nějak jinak.

Začalo to tím, jak jsem ho nachytala při pozorování mého nahého mladého těla, když jsem se sprchovala. Díval se na mé dosud jen málo vyvinuté prsa a prcinku s velkým zalíbením a ošahával si přes trenýrky svůj naběhlý úd. Sama jsem se také ráda prohlížela v zrcadle, ale od táty mi to nějak nesedělo.

Ten večer – skoro už jsem spala, když jsem uslyšela kroky blížící se k mému pokoji a táta vstoupil. Byl jenom v trenýrkách a podle vůně, která z něj táhla na sto honů, jsem poznala, že se na to i oholil. Vlezl si ke mě pod deku, prý abych se nebála tak sama a začal mě hladit.

Nejdříve jen tak nesměle sjížděl po mé mladičké šíji, ale brzy již jeho ruce přejížděly přes mé kozičky a na své prdelce jsem poprvé ucítila mužský ohon. Byl celý nalitý k prasknutí a se nedočkavě dral do mého klína. Chtělo se mi křičet, ale zároveň se mi to i začalo docela líbit, lákalo mě to nepoznané, co se za tím skrývalo a tak jsem ho nechala, aby pokračoval.

Sundal mi noční košilku a s velkým vzrušením začal laskat mé jahůdky. Slastně jsem vrněla a lákala ho rytmickým rozevíráním a svíráním stehen. Při tom jsem cítila ve svém klíně nepopsatelné vlhko, skoro jako bych se počůrala. Ale nebylo mi to nepříjemné, takže jsem to nechala svému osudu.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?