Domů » Původní porno povídky » Tři divošky

Tři divošky

()

Jsme tři divošky: Markéta, Dita a Renata.

Jo uhádli jste správně jsme lesby. Lákají nás překrásná ženská těla a nevyměnily bychom je za nic jiného na světě. Mužské ohony se nám hnusí. Není nad roztouženou a pěkně promáčenou kundičku, ze které se šťávy linou na všechny strany a která se pod doteky šikovných jazýčků rozevírá a říká si o pokoření.

Tak jako každý týden sešly jsme se u naší velitelky Dity. Hrajeme si tam se svými překrásnými kozičkami, lížeme naše ztuhlé bradavky a sténáme pěkně nahlas rozkoší. Lížeme si všechny naše dírky či je tu a tam projíždíme oboustranným robertkem a to je pak blaho.

„AAAaaaaaaaaaaach,“ už mi zase vlhne, jen si na to vzpomenu.

Ale vůbec nejraději mám, když jí na holky můžu vyšpulit a zatímco si laskám bradavky, ony dvě svými jazýčky laskají můj poštěvák, slízávají moje šťávy a hladí mojí prdelku, to se potom udělám zatraceně brzy.

Když pak na nás ve vedlejším pokoji zírají nadržení samci, to se pak dějí věci! Jsme ještě o poznání vášnivější a ždímeme si své kozy o poznání víc, protože ukazovat se při tom někomu dalšímu nás všechny náramně rajcuje.

Líbí se mi pozorovat chlapy jak si je honí a přitom být laskána od mé nejvěrnější Renaty. Líbí se mi poslouchat chlapské vzrušené oddechování a sténání při výstřiku, ale do kundičky chci jenom Renaty oboustranného robertka.

Koukněte na nás a udělejte se jako ty před váma, my víme, že vás to k zbláznění rajcuje!

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?