Domů » Původní porno povídky » Studentka Jana

Studentka Jana

()

Jmenuji se Jana a je mi 22. Jsem v Praze na ekonomce, a protože nemám kolej, bydlím u jednoho 35 letého prima chlápka. Ráda bych vám povyprávěla o tom, co se mi přihodilo jednou ráno, když jsme se spolu srazili v koupelně.

Zrovna jsem vylezla ze sprchy, a tak, jak mě pánbůh stvořil, jsem si stříhala nehty na nohou, když do koupelny přišel Martin. Nevím nakolik mě chtěl vyrušit, ale protože obyčejně se zamykám, myslím, že to neudělal schválně.

Když mě tam spatřil s prdelkou pěkně vyšpulenou, ihned se mu postavil a aniž by cokoliv řekl, začal mě hladit po celém těle, pěkně přes bradavky a pomalu se sunul k mojí kundičce.

Nebylo mi to nepříjemné, a protože už jsem docela dlouho neměla chlapa, moc se mi to líbilo.

Martin mě posadil na pračku a já ani nevím proč, snad že jsem to moc chtěla, rozevřela doširoka nohy.

Nenechal se dvakrát pobízet a začal smyslně laskat mojí prcinku. Přejížděl svým jazykem po mém poštěváčku a já skučela rozkoší, zatímco se ze mě řinuly sladké šťavy, které Martin se zalíbením slízával.

Potom neodolal a začal mi to dělat prstem. Kňučela jsem rozkoší a prosila ho, aby ho už do mě konečně zarval, ale jeho smyslná hra se mu líbila natolik, že mě neposlouchal.

Když už konečně usoudil, že jsem připravená na jeho velký tvrdý ohon, otočil mě na záda a začal ho do mě pomalu zasouvat. Ale protože jsem byla moc nedočkavá, na nic jsem nečekala. Nabodla jsem se sebevražedně na jeho mužné kopí a naše divoká jízda mohla začít.

Po chvilce jsme dostali chuť na jinou polohu a tak jsem se na Martina vyhoupla a pěkně se povozila na jeho velmi tvrdém „koníčkovi“.

Začalo mě zaplavovat horko a potom to přišlo, mohutný orgasmus mě absolutně odrovnal, a tak jsem než zůstala ležet a vychutnávala to blaho.

Chvilku po mě se udělal i Martin a pěkně mi mou malou kundičku vystříkal.

Ó, to byla nádhera!

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?