Domů » Původní porno povídky » Šoustačka u počítače

Šoustačka u počítače

()

Seznámili jsme se během mých vysokoškolských studií. Já poněkud nesmělý mladíček, chtivý sexu a ona, co se tohoto oboru týče, „zkušenost sama“.

Vždycky mne přitahovala, ať už svým krásným macatým zadečkem, nebo krásně objemným poprsím a smyslnými rty. Její na mikádo střižené delší vlasy a hnědé poddajné oči, taky stály za to. Perfektně rajcovní look ještě dokresloval její mlsný jazýček, se kterým si tak ráda v mé přítomnosti pohrávala, s uspokojením pokukujíc na zvětšující se bouli na mých riflích.

Hráli jsme si takhle docela často, takže netrvalo dlouho a stali jsme se dobrými kamarády. Později, když jsem navíc zjistil, že každý večer odchází do počítačové laboratoře – kde i já trávil spousty času stahováním těch největších prasečinek, co se snad na Netu dají najít – slovo dalo slovo a začali jsme tam chodit spolu.

Když jsme tam šli poprvé, seděli jsme vedle sebe. Každý si dělal své: ona si krátila čas tím, že prostřednictvím e-mailů rozrajcovávala nadržený chlapy k šílenství a já si prohlížel prasečinky a občasným pohledem zkontroloval novou dávku oplzlostí, kterou vymyslela Marcelčina chytrá hlavička a představoval si, jaký by to s ní tak mohlo být. Co jen si Marcelka dokázala do mailů vymyslet… Nevím, snad to bylo součástí plánu jak mě polapit a pokud ano, bylo to setsakramentsky chytré.

Napsala ještě pár mailů, ale brzy ji to přestalo bavit a přišla ke mně, čímž mě uvedla do silných rozpaků, protože jsem si právě detailně prohlížel krásné mladé pičky.

Chvilku jsme si povídali, jaké praktiky jsme už jeden či druhý vyzkoušeli a co se nám při sexu líbí a za malou chvíli takovéto nezávazné konverzace prokládané občasným zhodnocením nových objevů na obrazovce, jsme přešli od slov k činům. Sice se první iniciativy chopila Marcelka, ale ani já jsem se později nenechal zahanbit.

Aniž by cokoliv řekla, začala si smyslně olizovat rty a její ruka pomalu zajížděla blíže a blíže boule v mém rozkroku, napínající kalhoty k prasknutí. Rozepla zip a než jsem se nadál, rejdila její šikovná ručka po mém penisu.

Vyděšeně jsem se rozhlédl po učebně, ale pohled na pár dvojic hrajících si podobným způsobem mne uklidnil. Slyšel jsem v co se obvykle noční surfování Netem ve škole zvrhává, ale považoval jsem to za jednu z těch povídaček, které nadržení vysokoškoláci vymýšlí pro své mladší spolužáky. Tak to tedy byla pravda. „No to je teda něco a já můžu být přitom!“ pomyslel jsem si.

„Líbí se ti to?“ zeptala se s potutelným úsměvem. „Je to moc fajn,“ slintal jsem blahem. O tomhle jsem vždycky sníval. Pěkná nadržená samice, do který ho můžu, kdykoliv dostanu chuť, zabořit, který můžu rukama drtit kozy, houpající se v rytmu přirážení za mlaskavého zvuku koulí pleskajících o macatý zadeček …

„Dej tam něco víc rajcovnějšího,“ vyzvala mne ke změně stránky a já zabrousil na sadomaso site. Ne že bych byl nějakým skalním příznivcem tohoto druhu sexu, ale jen jsem chtěl vědět, co to s ní udělá. A výsledek ani trošku nezaostal za mým očekáváním!

„Tak tobě se líbí, když tě tvoje paní trápí. Podívejme se na něj, vypadá, jak kdyby do pěti počítat neuměl… Vstaň můj otroku a koukej se rychle svlíknout,“ zavelela Marcelka proměněná rázem v tu nejbrutálnější dominu.

Také se svlékla a hra začala. To už neuniklo pozornosti ostatních přítomných a začali po nás zvědavě pokukovat. Má domina se vůbec nenechala vyvést z míry a šlehla mne pravítkem přes stojící ohon. „Líbí se ti to šoustáku, pověz,“ a jedna rána stíhala druhou. Moje bolestné skučení a po chvíli výstřik, jí byl dost výmluvnou odpovědí.

„Tak můj otrok se mi tu udělá a svou paní nechá na holičkách, to tedy ne!“ „Vylízej mi jí.“ „Lízej ty línej hajzle.“ „Hlouběji.“ „Ještě hlouběji.“ „No vidíš, že to umíš,“ vykřikovala slastí má velitelka, zatímco jsem lehce sál její naběhlý hrášek a můj mlsný jazýček způsoboval přílivy dalších a dalších vln blaha. Nedalo mi ani moc práce a její kočička byla pořádně urousaná.

„Sedni si, dělej,“ zařvala a její nenasytná kunda pohltila můj stále stojící penis. Se stále zvyšující se rychlostí si přidělovala svou dávku rozkoše a moje ruka přitom ždímala její obrovské kozy, které se vábivě pohupovaly a jejichž naběhlé růžovoučké bradavky lákaly k polaskání.

V mém penisu začalo povážlivě poškubávat a z blaženého výrazu její tváře se dalo poznat, že už jí také mnoho nechybí. Přitočil jsem se k ní a přisál se na jedno její „vemeno“. To už byla poslední dávka rozkoše do už téměř plného poháru blaha, protože jsme se oba zároveň udělali.

Dění v učebně se mezitím proměnilo v něco, ne příliš vzdálené tomu na obrázcích, protože všichni přítomní viditelně rozrajcovaní jak obrázky, tak naší life souloží před více než dvacítkou jejich zvědavých pohledů, následovali našeho příkladů a dali se do díla.

Mou pozornost však nejvíce zaujala čtyřka přesně v rohu místnosti. Tři silně nadržení samci tam pumpovali svými kladivy do slaďoučké blondýnky, o které jsem věděl, že se jmenuje Martina a dělá operátorku v jedné z budov.

Martina byla moc hezká a šoustající byla snad ještě krásnější než by si jen kdo mohl představit… Slintající samci, vyjící blahem, rvali do ní svá kladiva: dva zezadu a ten poslední odával se pořádné kuřbě. Jeho penis musela cítit až v krku, protože mizel až po koule v její nenasytné pusince. „Jo praxe je hned vidět,“ pomyslel jsem si při představě, že můj penis až po koule mizí v její nenasytné skulince.

Mezitím se Marcelka vzpamatovala a přerušila můj tok myšlenek. Ihned se ochotně jala své role dominy. „Hoň si ho přede mnou, no tak dělej,“ zavelela a začala mě velmi rajcovním způsobem škrábat na zadku, přičemž její ruka zabloudila i na mé koule.

Moc se mi to líbilo, pozorovat Martinu a její šoustáky a přitom být od své velitelky, tak tvrdě a přitom příjemně trestán. Když, ale viděla, že si ho jen lehce hladím, tvrdě ho chytla až se do něj její nehty zaryly, takže jsem opět zoufale zaskučel, vědom si toho, že moje velitelka mi nic nedá zadarmo.

„Tomu říkáš honit?“ změřila si mne zlým pohledem a jala se předvádět, co měla na mysli. Pevně ho stiskla a tvrdými přírazy mi ho začala honit. No stačilo málo a asi po pátém tahu už mi z něj začalo tryskat sperma.

Nasměrovala si ho na řitní otvůrek, aby mi dala tušit, co mne čeká dalšího. Rozetřel jsem své sperma promíchané slinami a když už se mi zdálo, že je dobře promazáno, zarval jsem jí ho do prdelky a sledoval jak v její kundičce mizí ruka a začíná mi v rytmu vycházet naproti.

Musela to pro ni být nepředstavitelná rozkoš, když se její ruka potkávala s mým tvrdým kolíkem. Řvala přitom ty nejoplzlejší nadávky, čímž mne rozpalovala na ještě větší obrátky.

Začalo mi v něm škubat a tak jsem přestal, ale protože dala najevo svou nespokojenost, opět jsem se dal do díla a s klidným svědomím jsem to do ní napumpoval. Sice to není hodné gentlemana, ale co chtěla to má, má to mít.

Vzepjala se v mohutném orgasmu a mé sperma smíšené se šťavami z její urousané špindíry jí pomalu začalo stékat po nohou. Předklonila se, čímž předvedla všem okolo své opravdu pořádná „vemena“ a začala si pomalu slízávat, tu směsici milostných šťav. Za mého vydatného masírování jejích „vemen“…

Samci obklopující Martinu už pokročili. Martina teď vyčerpaně ležela na stole a na její tělo dopadaly ze tří rezervoárů nepředstavitelné dávky spermatu. Byla moc sladká, když si tu voňavou mízu lásky začala vtírat do svých koziček a jazýčkem při tom slízávala každou kapičku, která potřísnila její obličej. Její pečlivě upravené vlasy také při té smršti vzaly za své a sperma po nich pomalu stékalo dolů.

Samci, kteří jí tak dobře celou dobu obsluhovali, už asi měli dost, silně se totiž přitom posilňovali alkoholem, který už udělal své a tak ji zbaběle opustili.

Jak někdo dokáže opustit kočičku hrající si s vlastní urousanou pičkou to teda nepochopím. Martina je vábila zpět prosebným pohledem, ale málo platné, dnes už na to neměli, a tak se zklamaná Martina připojila k nám.

Když to má domina spatřila, bylo vidět jak se jí rozhořely plamínky touhy v očích. Vzpomněla si však, že je zde jako zlá a drsná paní a tak si Martinu přitáhla za vlasy a nařídila jí lízat svou urousanou číču.

Když jsem viděl ty dvě s jakým zájmem se sobě věnují, nemohl jsem si pomoct a začal jsem Marcelku znovu píchat zezadu. Kvitovala to se slastným zamručením, ale hlavním centrem její pozornosti již byla Martina.

Zrychloval jsem své tempo, abych co nejdřív mohl napumpovat svou dávku do Marcelčiny prdelky a mohl se věnovat novému přírůstku naší party. Spatříc, že má velitelka už pro mne po dalším společně prožitém orgasmu nemá rozkazů, rozhodl jsem se na vlastní pěst zadovádět si ještě trochu s Martinou, která byla plně zaměstnána laskáním velitelčina klína.

Využil jsem situace a mé ruce pomalu přejely po jejích celkem slušných kozičkách. Ucítil jsem jak se její tělo souhlasně zachvělo a tak povzbuzen tímto úspěchem, začal jsem jí lehce laskat jazykem a sát bradavky. Druhá ruka neodolala a zmizela v její urousané, teď už znovu vlhnoucí pičce.

Slastně vzdychla a začala lehce přirážet proti prstu, který se vydal prozkoumat dosud nezmapované oblasti jejího lůna, lízaje při tom stále svou velitelku.

Bylo vidět, že se Marcelka blíží svému dnes již kolikátému vyvrcholení, protože mimo nepřítomného výrazu v jejích očích si začala zuřivě ždímat své kozy a brzy už křičela blahem. I Martina s mým prstíkem prožila orgasmus a její konečně uvolněná ústa se nabídla k vášivému polibku.

„Byla si na mě moc hodná moje malá, takže se ti teď tvá velitelka odvděčí,“ řekla sladce Marcelka. Otočila se na mě: „Naber ji otroku, dělej, ber si jí.“

Martina se ani moc nebránila a tak jsem do ní tvrdě proniknul. Ani naše domina nezahálela a sem tam pomohla svými šikovnými prstíky zvyšovat již tak dost velké vzrušení.

Píchali jsme s Martinou jako o život. Asi, že to viděla předtím od Marcelky začala po chvilce řvát sladké oplzlosti a já byl opět v sedmém nebi. Masíroval jsem její kozičky a mé koule, které Martina vydatně drtila svýma rukama, pleskaly o její zadeček.

Po chvilce jsme změnili polohu a Martina nasedla na koníčka. Takovou jízdu jsem ještě nezažil, vůbec jsem nečekal, že je tak strašně moc šikovná…

Řval jsem rozkoší z bolestivého drcení koulí a teplého lůna, do kterého se můj chlapák nořil. Bylo to supr a můj poslední dnešní výstřik na sebe nenechal dlouho čekat. V okamžiku kdy jsem do ní začal pumpovat první dávky semene se schoulila do klubíčka, prožívajíc za vydatného přispívání Marcelky svůj další orgasmus.

Protože se pomalu blížilo ráno a byli jsme už pořádně utahaní, domluvili jsme se, že si to příští týden zopakujem a rozešli se pomalu do svých přechodných domovů. Už se těším na to, jak to zase příští týden rozjedem. Ale o tom až někdy příště…

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?