Domů » Původní porno povídky » Sousedka

Sousedka

()

Chtěl bych vám dnes vyprávět o tom, co se mi přihodilo loňského léta. Všechno začalo tím, že jsem se v pozdních večerních hodinách naložil, po opravdu únavném dni, do vany. Začal jsem se mýt, když mou pozornost upoutaly zajímavé zvuky, které se ozývaly z bytu nad námi. Silně vzrušené vzdychání postupně nabíralo na hlasitosti, zatímco jakýsi předmět narážel, jak jsem podle dutého zvuku poznal, na stěnu vany. Následoval velmi hlasitý výkřik a po malé chvilce klidu, dotyčná opustila vanu.

Protože jsem človíček zvědavý, a protože jsem věděl, že touhle dobou může být doma jen Martina, naše nová sousedka, brzy jsem si domyslel, co se tam tak mohlo odehrávat. Samozřejmě má erotická fantazie pracovala na plné obrátky a já si představoval Martinu, tu svůdnou kozatou černovlásku s vyholenou pičkou, která mne odjakživa lákala svou mohutnou dravostí, která vyzařovala z každičkého pohledu jejích hnědých uhrančivých očí.

Představoval jsem si jí, jak zuřivě prudkými pohyby zasouvá do své kundičky pořádného robertka, či konec sprchy, který ještě zvyšuje její vzrušení proudem vody, která dráždí její naběhlý poštěváček. Její druhá ruka přitom nezahálí a střídavě ždímá kozy a pomáhá urousané kočičce s tím opravdu velikým a tvrdým utěšitelem. Utěšitel mizí až po velké umělohmotné koule v její dírce. Ven, dovnitř, ven, dovnitř… jen udržet rytmus. Orgasmus se blíží.

Zarvala robertka co nejhlouběji to šlo a vychutnávala ten báječný příval rozkoše. Když se trochu vzpamatovala, pustila sprchu a vymyla si svou urousanou číču. Chladivý proud vody však byl natolik svůdný, že neodolala a využila ho k dalšímu přívalu rozkoše.

Sprcha znovu mizela mezi jejíma roztaženýma nohama a voda jen čvachtala jak si sprchu zarážela do své kundy. Svými ústy zatím sála bradavku svého obrovitého vemena, která byla natažená do délky jaká se jen málo vidí. Řvala rozkoší, protože už to na ni zase přicházelo. Poslední výkřik a potom ticho. Jen zvuk odtékající vody prozrazoval, že představení už skončilo.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?