Domů » Původní porno povídky » Školní výlet II.

Školní výlet II.

()

Ležel jsem na posteli a honil si svůj ocas, zcela unešen pohledem na krásné mladé čičinky, které si, v nejnovějším čísle Teen Masturbates, navzájem olizovaly své roztoužené klíny a ani jsem si nevšiml, že do mé chatky vstoupila Anita.

Když mne spatřila, ani se příliš nesnažila rychle se vzdálit a drze čekala, až si jí všimnu. Ani nevím, jak dlouho tam ta mrška stála a hladila si pod tričkem své kozičky, protože můj výstřik byl nadosah a své okolí jsem příliš nevnímal.

Konečně začalo první sperma pleskat na zem a já konečně spatřil tu maličkou vílu. Její blond vlásky jí sahaly až po zadeček a pod průsvitným tričkem lákaly mou pozornost její sladké jahůdky. Kraťoučká sukýnka, také odhalovala mladé krásné nožky a bílý proužeček kalhotek zahaloval její sladké tajemství.

Byl jsem poněkud v rozpacích jak zareagovat, ale nakonec jsem se rozhodl dělat jakoby nic. „Co bys ráda Anitko?“ zeptal jsem se sladce.

„Vvvvíte pppane proffffesore,“ koktala nesměle, „na mě už nezbylo místo v žádné chatce. Holky si je všechny rozdělily a já nemám, kde být.“

„Počkej tady, hned to vyřešíme,“ řekl jsem a natáhnouc si kalhoty a slipy vyrazil jsem na recepci. To, co jsem se dozvěděl, mi udělalo radost jako už dlouho nic. Recepční mi totiž sdělila, že je jí líto, ale další chatku nám nemůže dát, protože jsou všechny plné, a tak musí Anitka zůstat u mně.

Můj ocas se mi nehorázně postavil, když jsem si představil, jak to mládě budu pozorovat při převlékání, jak si budu prohlížet její mlaďounké tělíčko ve sprše a jak s ní budu sdílet jednu postel a budu svůj kolík otírat o její sladké nožky a stříkat blahem…

Vracel jsem se k chatce snažíc se na své tváři vyloudit zklamaný obličej, aby to nebylo tak okaté a Anitka nepoznala, co jí čeká, ale to co jsem spatřil mi vyrazilo dech. Anitka klečela na zemi a zatímco si jednou ručkou dělala dobře v kundičce, lízal její hbitý jazýček mé sperma, rozplesklé na podlaze.

Ani jsem nedutal a pozoroval to nádherné divadlo. Konečně bylo všechno sperma slízáno a Anitka se usadila na židli. Dokončíc své snažení vzrušeně vykřikla a její šťávy pomalu, ale jistě vytvářely na židli kaluž. Když její orgasmus odezněl, vzala jen hadr a utřela židli a jakoby nic čekala na můj příchod.

Chvilku jsem ještě čekal a poté jsem vstoupil. „Tak jsem tady, Anitko. Bohužel tě budu muset zklamat, další chatku už nám nemohou dát, takže to tu budem muset vytrpět nějak spolu.“

Anitka po mně hodila vyplašený pohled a jen řekla: „Ale vždyť tady je než jedna postel!“

To mě rozpálilo a měl jsem sto chutí říct jí: „A co si asi myslíš ty huso hloupá, že se na tebe budu jenom dívat,“ ale má učitelská čest mi to nedovolila, alespoň prozatím. „No když ti to bude vadit, můžu spát klidně na zemi,“ řekl jsem.

Už se dál na nic neptala a začala si vybalovat své věci, zatímco mé zvědavé oko pokukovalo po jejích kalhotkách, které se tu a tam objevily, když se ohnula. Prohlížel jsem si její zadeček a přemýšlel o tom, jak jí to budu stříkat do prdelky, když v tom do chatky vstoupily další holky.

„Pane profesore, můžeme se jít koupat?“ „Dobře, ale nedělejte žádný vylomeniny, já vás potom přijdu zkontrolovat.“ Dveře se s klapnutím zavřely a Anitka aniž by cokoliv řekla, vzala plavky a upalovala do sprchy.

„Teď a nebo nikdy,“ řekl jsem si a přiblížil se opatrně ke klíčové dírce. A začal jsem sledovat to náramně vzrušující představení.

Podívala se do zrcadla a jen tak mimoděk si přejela přes tričko po kozičkách, ještě jednou a znovu až ruce zmizely pod tričkem a tričko šlo přes hlavu do kouta.

Konečně jsem spatřil její božské jehlánky, o kterých jsem tak dlouho snil. Ty její slaďoulinké jahůdky, svádějící k ochutnání. Jak rád bych je lízal a sál, a jak by to nezkušené mládě vzrušeně oddechovalo. Och!

Přejížděla si po nich pomalu prsty, tu a tam zatahajíc za bradavku a její pohled se měnil stále více v onen nepřítomný výraz rozkoše. Rozepla si sukýnku a ta jen sklouzla po jejích božsky dlouhých nožičkách na zem a její běloučké kalhotky konečně spatřily naplno světlo boží. Mé vzrušení ještě narostlo, když jsem si na nich všimnul mokrého fleku, ale má víla pokračovala nadále ve svých hrátkách.

Teď se její ruce s konečnou platností přemístily ke sladké kundičce, která, ač byla zatím schovaná za tím tenounkým proužkem látky, dávala o sobě dost znatelně vědět. Její šikovný jazýček si pohrával s vlastními bradavkami a ručka se zvyšujícím tempem mizela v rozkroku.

Musel jsem se hodně ovládat, abych tam nevpadl, nepřehnul jí přes koleno a neopíchal jí. Mé oči nehorázně zíraly na tu rozkošnou malou princeznu, která už odhodila i to poslední co měla na sobě a ukazovala mi svou krásnou holou dírku v plné parádě – dokonce v akci. Ach ta krása!

Konečně to na ní přišlo a s vzepnouc se s tlumeným výkřikem na jejích překrásných nožičkách vychutnávala báječný orgasmus. Přesunula se do sprchy a smývala zbytky svých sladkých šťáv.

Byla nádherná. Kapičky vody stékaly po jejích kozičkách přes pupíček až na její pičku… Chtěl jsem v tu chvíli být jednou z těch kapek. Mít možnost dotýkat se jejího horkého těla a třít se o její roztoužený klín…

Brzy už byla s mytím hotová a když si začala oblékat plavky, raději jsem odešel, aby mne nenachytala. Vyběhla ze sprchy vesele si prozpěvujíc a jen tak na půl úst mi řekla: „Tak já teda jdu k vodě,“ a už byla pryč.

Přemýšlel jsem poté řádnou chvilku, jak jen to zaonačit, abych s ní mohl v noci spát v jedné posteli, aniž by se bránila, ale náhoda mi tentokrát pomohla.

Toho dne se totiž v rybníce utopil jakýsi mladík a mé žačky byly svědky marných pokusů o jeho oživování. No a má maličká z toho byla úplně vedle, tak se bála. Takže večer s naprostou samozřejmostí vklouzla ke mně pod peřinu a přitulila se na mou mužnou hruď.

Byla jen v tenounké noční košilce, která nezahalovala ani desetinu toho, co by asi měla a navíc se vůbec neobtěžovala mít spodní kalhotky.

Sundal jsem si slipy, aby mi nic nebránilo v tom, vrhnout se na ní a ukojit své chtíče.

Po chvilce se o mě otřela nohou, takže můj ocas se brzy opět postavil a to takovým stylem, že si toho nemohla nevšimnout, protože se zarazil o její zadeček.

„Jé, co se vám to stalo,“ zeptala se nevinně. „To nic Anitko, to se mužům stává, když vidí nějakou krásnou ženu.“ „Já se vám líbím, pane profesore?“ zeptalo se to mládě zas.

„Ano Anitko, si moc krásná a chtěl bych se s tebou pomazlit,“ vyklouzlo mi v mém obrovitém vzrušení z úst, aniž bych věděl jak.

„A co myslíte tím pomazlit?“ ptala se dál a potutelně se usmívala. „Tohle,“ odpověděl jsem a zcela bez zábran jsem se na ní vrhnul.

Vášnivě jsem jí líbal zatímco mé prsty mizely v její kundičce. Sundal jsem z ní noční košilku, takže teď přede mnou ležela celá nahá a začal laskat její božské jahůdky.

Nejdříve jsem je jen lehce objížděl jazykem, zatímco má ruka stále zpracovávala tu malou kundičku. „Och, oooooch, oooooooooooch,“ vzdychala sladce, aniž by se jakkoli bránila. „To je nádhera, dělej mi to dál, je to bezva,“ povzbuzovala mne.

Můj penis už byl celý olepený, tak mne ta malá vzrušovala, a tak jsem se rozhodl vyprázdnit svou první dávku. Obkročmo jsem přiklekl k jejím kozičkám a tříc ocas o bradavku, začal jsem stříkat. Schválně jsem jí mířil na obličejíček a řádně jsem jí olepil i vlásky.

„Tak se mi to líbí, teď si ještě o hodně krásnější,“ zhodnotil jsem výsledek své práce. „A teď mi ho vykuř!“ poručil jsem a přistrčil jí ptáka k mlsné pusince.

Chvilku se ostýchala, snad nevěděla co po ní chci, ale brzy to pochopila a já zažíval tu nejbáječnější kuřbu na světě, od náctileté holky! Její hbitý jazýček si pohrával s každým milimetrem mého žaludu a já chcal blahem.

Brzy to na mě přišlo a má holčička se mohla až zalknout samým semenem, které ze mně tryskalo. „Ani kapka nesmí přijít nazmar, pěkně to všechno spolykej, uvidíš, že ti to bude chutnat,“ poručil jsem jí a ona poslušně sála.

„A teď je čas na odměnu za skvělou práci,“ řekl jsem a přesunul se do jejího klína. Zatímco si pohrávala s kozičkama, rozhrnul jsem její závojíčky a začal jí lízat, čím dál tím hlouběji. Byla v sedmém nebi a její šťávy se z ní bez přestání linuly jako vodopád. Já jen mlsně oblizoval plody mého snažení a přemýšlel v jaké pozici jí opíchám.

Když už konečně přišel její orgasmus, nechal jsem jí malou chvíli odpočinout a potom jsem jí poručil, aby na mě vyšpulila prdelku. Poslušně poslechla a můj tvrdý ocas už jí bral zezadu.

„Ooooch. Aaaaaaach. To je skvělé!“ řičela blahem a můj buchar neodbytně tloukl do její jeskyňky lásky. Masírujíc jí přitom kozičky vychutnával jsem si to mládě dosytosti.

Její úzká kundička byla mého nástroje absolutně plná, až jsem se zpočátku bál, abych jí neublížil, ale brzy se přizpůsobila a z jejího pohledu a vzrušeného oddechování bylo zřejmé, že se jí to moc líbí.

V penisu už mě zas podivně šimralo – neblahá to předzvěst výbuchu, ale protože jsem si chtěl ještě chvíli užívat toho mladého tělíčka, rozhodl jsem se po krátké pauze změnit pozici.

Teď jsem si já lehl na záda a nabídl kolík maličké víle zcela k dispozici dle vlastní chuti. Hladově se na něj vrhla, nejdříve ho jen tak oblízla jazýčkem a poté nasedla na koníčka a rozjela bouřlivou jízdu.

Rajtovala na mě jako smyslů zbavená a z jejích úst se draly jen jakési zvířecí skřeky, až to na mě definitivně přišlo – ani jsem nestihl svůj ocas přesunout do prdelky – a začal jsem své semeno šplíchat do mladinké kundičky, která ještě stále neměla dost. Naplnil jsem jí až po okraj lepkavým spermatem a zavelel: „A teď ti tu tvou špindíru pořádně propláchnu!“

Zatáhl jsem jí do sprchy. Uchopil sprchu a na její konec jsem přimontoval hadici. Hezky pomalinku jsem zasouval druhý konec hadice do mé rozpálené Anitky.

Její kundička přirážela zcela bez ostychu i na tenhle kus umělé hmoty, ale to nebylo to co jsem chtěl, ta pravá rozkoš Anitku teprve čekala.

Pomalinku jsem zasouval hadici stále hlouběji, nechávajíc přitom Anitce „volnou ruku“ v hloubce zavedení a ta zcela toho využívajíc, přirážela na hadici stále hlouběji a hlouběji.

Konečně jsem usoudil, že by to mohlo stačit a pomalu otevřel kohout od vody. Chladivá voda začala plnit kundičku mé malinké a mísila se s mým spermatem. Anitka s potěšením přijímala každičkou její kapku a její orgasmus se nezadržitelně blížil.

Tlak vody v hadici sílil a Anitina kundička už nemohla jinak než podlehnout. Celé to slaďoučké mládě se slastně rozechvělo, dávajíc tak na vědomí příchod toho nejbáječnějšího orgasmu. Ještě dobrých deset minut Anitka stála celá omámená a vychutnávala si to blaho…

Udělal jsem jí to během našeho společného bydlení na výletě ještě mockrát a pokaždé to stálo za to. Dokonce nám naše tajemství vydrželo až do doby, kdy Anitka odešla z naší školy. Scházeli jsme se každý pátek na mé chatě a dopřávali svým chtíčům bezva odvazů, ale o tom zas někdy jindy.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?