Domů » Vysvědčení

Vysvědčení I. 4.6 (10)

Blíží se léto. Horké počasí nutí dámy a slečny poodhalit svá krásná těla a já se pak často musím hlídat, abych to s tím slintáním nepřeháněl a nedostal tu a tam přes hubu od nějakého toho nabíječe. Ale nemůžu si pomoct. Když vidím pěkně naducané kozičky jde všechno stranou, mozek se vypne a já si nedám pokoj, dokud tu samičku nedostanu pěkně do postele.

Stejně tak to bylo s Janou. Jel jsem tehdy na služebku do Prahy a tam jsem jí při čekání na semaforech spatřil… Dlouhé hnědé vlasy spletené do copů. Postavička mňam, mňam. Pěkně malá prdelka a ty kozy! Trojky, možná čtyřky, pěkně pevné s velkými tmavými dvorci, které prosvítaly skrz tenké tričko, které měla na sobě. Hned bych si je polaskal.

Ani další holky, které šly s ní nebyly špatný, celkem jich bylo pět. Ale já měl oči jenom pro ní. A měl jsem štěstí, protože zatočily posedět na nedalekou předzahrádku.

Reakce byla okamžitá, když padla zelená zahnul jsem to do nejbližší boční ulice a rychle našel místo k parkování a upaloval za ní. Neměl jsem vůbec ponětí jak jí odlákat z chumlu ostatních holek, ale měl jsem štěstí, náhoda to vyřešila za mě.

Když jsem je konečně našel a vešel na předzahrádku, všiml jsem si, že moje víla v chumlu nesedí a tak jsem se vydal hledat štěstí dovnitř. Jak jsem byl nadržený, tak jsem docela chvátal a s milou Janou se srazil mezi dveřmi – a to doslova a do písmene.

Muselo to bolet, až jí z toho upadla kabelka, ve které něco zřejmě v tu chvíli lovila.

„Ježiš, promiňte. Moc se omlouvám, že jsem do Vás takhle vrazil,“ vykoktal jsem ze sebe a pomáhal jí sbírat věci z kabelky rozsypané v nejbližším okolí. Byla z toho chudák celá nějaká v šoku, asi jak se lekla.

Konečně jsme věci posbírali a mě nenapadlo nic jiného, než jí jako odškodnění nabídnout večeři. Čekal jsem spíš odmítnutí, ale asi jsem jí nějakým způsobem zaujal, protože nakonec řekla: „Tak jo“ a domluvili jsme se na večer.

Večeře proběhla úspěšně, strávili jsme spolu fajn noc procházením po Praze a nakonec skončili u mě na hotelu a začali spolu chodit. Jezdil jsem pak na „služebky“ do Prahy poměrně často. Vyváděli jsme od té doby spoustu věcí a zjistil jsem, že Janička má velmi ráda roli poslušné čubičky a plní má i ta nejperverznější přání. Nejdříve mě to u ní tedy poměrně překvapilo, přeci jenom byla ještě poměrně mladá, ale rozhodně mi to nebylo „proti srsti“. Spíše naopak!

Miloval jsem, když jsem jí vysvlékl do naha, svázal jí ruce za zády a k tomu zavázal té mé sladké čubičce i oči. Rajcovalo mě přejíždět její překrásné kozičky jemně důtkami, laskat její bradavky a kochat se tím, jak se jí vzrušením postaví. Vzrušoval mě i její blažený výraz, když šlahouny důtek pomalu sjížděly dolů směrem k pupíku a její úhledně vyholené broskvičce.

Rád jsem důtkami přejížděl přes její vnitřní stranu stehen a nakonec, když už byla dostatečně roztoužená, i přes její úhledně vyholenou broskvičku, která z toho pomalu, ale jistě tekla. Pomalinku, znovu a znovu, přes její rozevírající štěrbinku až jí hebká kůže důtek roztoužila do běla.

Líbilo se mi jí takhle zlobit a vzrušovat bez toho aniž bych své dílo dokončil. Mít ji ve své moci a řídit pěkně jakou rozkoš a kdy jí dopřeji.

Hrávali jsme si takhle často, byla takové moje kotě na pomazlení, které jsem poté, co jsem si s ním vydržel takto hodiny hrát, pěkně tvrdě ojel a vycákal mu jeho sladkou lasturku svým horkým semenem. Jednoho dne to ale mělo být jinak.

Ve škole jí to nikdy moc nešlo. Vybrala si obor, který jí nebavil, a tomu také odpovídaly výsledky, ale pořád jsem tak nějak doufal, že to uhraje alespoň tak, aby se dohrabala k maturitě. Blížilo se vysvědčení, ale přestože jsme se o školních věcech nikdy moc nebavili, bylo z ní cítit, jak moc se toho vysvědčení bojí.

Toho dne přišla za mnou celá bledá s tím, že s tímhle nemůže jít domů, že jí doma otec zabije. No nedivil bych se, na vysvědčení těsně před maturitou se totiž skvěly hned dvě nedostatečné, což znamenalo jediné – letos se opravdu maturovat nebude.

Nejdřív jsem jí nechal se vyplakat na rameni, ale pak jsem si řekl, že za takto mizerné výsledky ve škole by se slušelo mou čubičku pořádně tvrdě potrestat.

Nakonec si to doma domluvila s matkou tak, že aby ušla otcovu hněvu, zůstane dnes raději přes noc „u kamarádky“. Udělali jsme si hezký den, takže večer už bylo vše zapomenuto a byla nakloněna erotickým hrátkám. To byla moje příležitost…

Přiznám se, že už když jsem ze své skrýše vytahoval moje důtky pro spanking, byl jsem pořádně vzrušený. Ještě nikdy jsem tu mou malou princeznu neuhodil a teď se jí chystám pořádně sešlehat její rozkošnou prdelku, vychutnávat si její sténání bolestí a nakonec tvrdě odpanit její análek.

Vysvlékl jsem jí do naha, zavázal oči hedvábným šátkem a svázal jí ruce za zády jako obvykle. Stála tam ve své kráse uprostřed místnosti a krásně voněla. Nemohl jsem se na tu krásu vynadívat, není proto divu, že se mé péro hned postavilo.

„Pojď, lehni si pěkně na postel a budeme si hrát,“ řekl jsem a přesměroval mou krásku na nedalekou postel. Lehla si pěkně na záda, nohy hezky od sebe a očekávala věci příští.

Nejdříve jsem vzal naše osvědčené mazlící jemné důtky a rozehrál naši mazlící hru. Šlahouny důtek pomalu mazlily její kozičky a dráždily její krásné bradavky na velkých tmavých dvorcích. Přejížděl jsem z jedné kozičky na druhou, aby to „holkám“ nebylo líto a vždy, když už jsem viděl, že si to náležitě užívá, jsem přestal.

„Nepřestávej,“ šeptla. Ale já jí neposlouchal, protože teď jsem to byl já, kdo určoval pravidla.

Znovu a znovu jsem laskal její krásné koziska až vzrušením zasténala.

Když už jsem se nasytil vydal jsem se směrem dolů, k její věčně nadržené lasturce. Pomalu, jak to jenom šlo, jsem důtkami sjížděl od koziček k pupíku. Pupík jsem obkroužil a sjížděl nejdříve na jednu a pak na druhou stranu stehen a pečlivě si dával pozor na to, abych se ani trošičku nedotknul její nadržené lasturky.

Moc se jí to líbilo a byla vzrušená stále víc a víc a její upravená kundička se hezky rozevírala a vlhla. Miloval jsem tu vůni a svádělo mě to jí ochutnat, ale nakonec jsem odolal a pokračoval v naší hře.

Konečně jsem se zaměřil na její lasturku. Přejížděl jsem jí šlahouny důtek velmi intenzivně tam a zpátky. Celá se chvěla a bylo vidět, že její vrchol je blízko. Znovu a znovu důtky a jejich heboučká kůže laskaly její rozevírající se poklad. Znovu a znovu jí vzrušovaly tak, že už nechtěla nic jiného než se napíchnout na pořádnou kládu nebo se dodělat svojí hebkou rukou. Ale nemohla.

Kousala se do rtu, aby rozkoší nevykřikla, když jí to konečně přišlo. Zmítala se, celá se chvěla a zrychleně oddechovala, když jsem se k ní sklonil a hladově začal lízat ten sladký nektar, který z ní tryskal. Byla tak sladká ve svém uspokojení, mladá, krásná, s tělem bohyně a rajcovními copy, které se k té nezbedné studentce náramně hodily.