Domů » V práci to mám nejradši

V práci to mám nejradši I. – Špatný vliv 5 (3)

Chtěl bych vám dnes vyprávět o jedné tuze nadržené rajdě, která má sex opravdu ráda. Seznámil jsem se s ní na Internetu. Pár týdnů jsme si jen tak psali, až se to celé posunulo k flirtování. Ale potkat se na živo mrška nechtěla, i když jsme bydleli kousek od sebe. Jak já jí moc chtěl!

Jmenovala se Eva. Na krátko střižené blond vlasy, velice rajcovní zelené oči a ani její postava nebyla k zahození. Všechno tak akorát. Prsa bych tipoval něco mezi 2-3 a zadeček asi tak přesně do ruky, tak jak to mám rád.

Abyste rozuměli, byl jsem tou dobou sice ve vztahu, ale doma nám to moc neklapalo a nevěra prý vztahy čas od času i zachraňuje. Tak jsem si řekl, že nemám co ztratit a když byla příležitost brouzdal po online seznamkách, až jsem na ní narazil.

Eva dobře věděla jak jsem z ní auf, takže se mnou moc ráda laškovala. Vždy, když jsme spolu skypovali si na sebe oblékla sexy hadry, které z poloviny odhalovaly, co mělo zůstat skryto, často to ještě doplnila dvojznačnými řečmi a já jen slintal. Bože, jak já jí chtěl!

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.