Domů » V děcáku

V děcáku I. – Nenasytná šéfka 4.8 (5)

Před několika málo měsíci jsem nastoupil na nejmenovanou univerzitu. Protože jsem až dosud vyrůstal v malém zastrčeném městečku v jižních Čechách, byla to pro mne dost razantní změna. Hlavně v tom, že život tady se proměnil v jeden nikdy nekončící mejdan.

Jenže jak už to tak bývá, brzy jsem zjistil, že mé zdejší žití má i své stinné stránky – že je jaksi nad poměry. Přestávaly mi totiž stačit peníze. A i když jsem se mermomocí snažil sehnat nějakou pořádnou práci, která by se dala, nějakým rozumným způsobem, sladit se školou, neměl jsem pořád tolik potřebné štěstí. A to až do chvíle, kdy mi jeden z mých spolužáků nabídl, že mne seznámí s jeho kámoškou Adélkou, která pracuje v dětském domově, a která by snad o něčem mohla vědět.

Slovo dalo slovo a po předchozí vzájemné domluvě mi Michal sdělil, že mám do daného ústavu zavolat, že tam mají volné místo nočního hlídače.

Zavolal jsem tam hned ten den a po hlase velmi milá paní mne ujistila, že pokud jsem ten Michalův známý, tak toto místo je dosud volné a mám se co nejdříve přijít „ukázat“, i když už podle toho, co o mně slyšela, budu nejspíš jejich požadavkům vyhovovat.

Našel jsem to snadno a plný očekávání jsem zamířil do kanceláře ředitelky. Zaklepal jsem na dveře. Mé zaklepání přišlo zaručeně nevhod, protože zpoza dveří zaznívaly zvuky, které jsem důvěrně znal, ale které mi k tomuto místu a probíhajícím úředním hodinám, jaksi nepasovaly.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.