Domů » Sestřenice

Sestřenice I. – Marika 3.7 (3)

Když mi bylo asi tak osmnáct, jezdíval jsem každé léto na měsíc k naší tetě Magdě do malé jihočeské vesničky Podhořany. Teta měla totiž velký statek a protože už byla dva roky vdova, byla vždy ráda, když jsem jí přes léto přijel pomoct. Vlastně nejezdil jsem tam ani tak kvůli tetě, spíš kvůli Marice – mojí sestřenici, dnes už dvaadvacetileté blondýnce, se kterou jsem v šestnácti přišel o své panictví.

Po cestě do Podhořan jsem hořel nedočkavostí, kdy už jí konečně spatřím. Už tehdy, před dvěma roky, to byl kus ženský. Božsky nevinně vypadající blondýnka se dvěma culíky, které jí dělaly tak o pět let mladší. Modré oči a dlouhé řasy, se kterými na mne tak šibalsky mrkala a navíc její plné rtíky, ze kterých čas od času probleskl hbitý jazýček, se kterým mne lákala k milostným hrátkám.

No a její obrovité dudy, to byla kapitola sama pro sebe. Od první chvíle, co jsme se poznali, jsem si po nocích představoval jak zpracovává můj penis těmi obrovitými kůzlaty a já stříkám přívaly spermatu, které jsou pro ní jen příjemným „opalovacím krémem“, který si se zalíbením do svých vemen vtírá…

Když na to teď vzpomínám, vybavily se mi znovu ty krásné chvíle, kdy poté, co jsem jí asi měsíc sledoval, jak se chodila večer koupat nahá do jezírka, přišel konečně ten slavný den, kdy mne našla jak si ho v rákosí, pozorujíc její obdarované tělo, honím.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.