Domů » Rodiče a děti

Rodiče a děti I. 4.3 (12)

Vzpomněl jsem si při psaní o mé letošní dovolené na velmi rajcovní příhodu, kterou mi vyprávěl jeden můj přítel. Tady je:

Vyjeli jsme si s manželkou a dětmi jako každý rok na dovolenou do Jugoslávie. Jezdili jsme tam společně s našimi dobrými známými již řadu let, mohli jsme se tam totiž bez problémů věnovat naší oblíbené aktivitě – nudismu.

Přesto naše letošní dovolená měla být trošku jiná než ty předchozí – měli jsme totiž poprvé s sebou děti. Michalka i Kája už byli dost staří na to, aby to pochopili. No a protože naši známí měli stejně staré děti Kamila a Janičku byly tu předpoklady k tomu, aby to dobře klapalo.

Konečně jsme byli na místě. Let byl pohodový – naštěstí ho snáším dobře, dokonce i děti ho zvládly na jedničku. Autobus nás zavezl do našeho oblíbeného letoviska a spokojená dovolenka plná sluníčka mohla začít.

První den jsme děti nechali, ať se vzájemně otrkají a věnovali jsme se jenom a jenom sobě. Ještě jsem vám totiž neprozradil, že s Michalákovými společně také provozujeme čas od času gruppen-sex.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.