Domů » Marta

Marta I. – S hospodskou 0 (0)

Všechno to začalo docela nevinně. Blížily se Velikonoce a protože v zásadě neodmítám žádnou možnost, jak si zpříjemnit celkem všední život, rozhodl jsem se, společně s Mirkem a Jardou, strávit je pod stanem. No a aby to nebyla jen pořádná chlastačka a bylo alespoň trochu erotiky, vyrazili jsme do Malešic, o kterých jsme věděli, že tam má chatu Marta – naše kámoška ze školy.

Totiž abyste rozuměli – každé Velikonoce se naše parta sebere a obejdeme i pořádně sešleháme všechny holky z okolí, který za to stojí, no a Marta nám v posledních letech neustále unikala, takže bylo nutné jí to náležitě vynahradit.

Sbalili jsme si každý svých „pár švestek“ a vyrazili vstříc velikonočním dobrodružstvím. Všechno probíhalo k naší plné spokojenosti a po opravdu bezvadné chlastačce v útulné hospůdce v nedalekých Velenicích, následovalo dobrodružství s opravdu pěknou hospodskou, která se zřejmě ráda, v těchto bohem zapomenutých končinách, baví tím, že ojíždí mladé nadržené samečky. Jmenovala se Věrka a fakt stála za hřích.

Nejdříve se na nás Věrka jen mile usmívala a pilně nosila jedno pivčo za druhým, ale když jsem se šel vychcat, ani nevím jak, objevila se na pánském záchodku a čapla můj penis a začala mi ho pomalu honit. Dokud mne neudělala neuznala za vhodné ani nic říkat a já, celý překvapený z náhlé změny, stál jako trotl a nechal si ho v klidu vyhonit.

„Líbilo se ti to,“ usmála se na mě potutelně a já musel po pravdě odpovědět, že ano. „Tak přijď s kamarády ve dvě hodiny támhle do tý stodoly, pořádně si zašoustáš,“ řekla a ledabyle ukázala skrz otevřené okýnko na stodolu, jen několik málo kroků vzdálenou od místa, kde jsme stanovali. Řekl jsem všechno klukům a ve dvě hodiny už jsme všichni byli na cestě ke stodole.

To, co nás čekalo uvnitř nám totálně vyrazilo dech. Věruška nás totiž přivítala úplně nahá. „Hospodská si opravdu dala záležet,“ pomyslel jsem si. Mohlo jí být tak pětadvacet, krásné dlouhé černé vlasy, kozičky spíše menší, ale sladké a navíc dlouhatánské nohy a vyholená pička, která byla slaďoučká jak u malé holky.

„To jste ještě neviděli pořádnou ženskou?“ rozčertila se, když jsme na ní zůstali tupě zírat. „Tak do práce vy lenoši!“ pobídla nás k aktivitě.

„My bysme si tě totiž chtěli pěkně zblízka prohlédnout, jsi totiž opravdu krásná, dovol,“ osmělil se Mirek. Věděl totiž, jak Věrušce podobné kočičky rozpálí, když na ně chlap civí pěkně zblízka a jak si vychutnávají ty hladové pohledy mužských očí.

„No dobře, ale hezky jeden po druhém,“ schválila náž požadavek. Osvobodili jsme své ztvrdlé ptáky z odpor kladoucích kalhot a Mirek se statečně vydal k naší víle, obhlédnout jí do posledního detailu.

Pěkně centimetr po centimetru si prohlížel její kozy s růžovoučkými bradavkami. Jeho pohled se pomalu ale jistě přesouval k její vyholené kundičce, kterou si prohlížel snad z deseti centimetrů. Když už se do sytosti vynadíval zepředu, poručil jí, aby se předklonila a pěkně si vychutnal pohled na její zadeček a řitní otvůrek.

Bylo na něm vidět, jak je z té krásy celý vedle, protože se vzrušením začal docela slušně potit. Dlouho se přemáhal, ale nakonec už to nevydržel a jeho jazyk začal ochutnávat kapičky milostného nektaru, které během důkladného pozorování začaly proudit z její lasturky.

Slastně přivřela oči a my vidouc, že už dojde na věc, připojili jsme se k Mirkovi a začali se také věnovat hraní s jejím krásným tělem. Zatímco já jsem měl na starost její kozičky, Jarda lízal její dírku a Mirek se přesunul na řitní otvůrek. Zachvilku už kňučela, abysme jí ho tam vrazili, ale protože jsme si jí chtěli vychutnat, pokračovali jsme v našich hrátkách.

Tvrdě si přitáhla mého a Jardova ptáka a začala nám je honit. Nejdříve lehkými ledabylými tahy, ale postupně nabírala na intenzitě stisku a na rychlosti. Nebylo to špatné vychutnávat její tělo a současně vnímat vzrušivé dotyky jejích hebkých a šikovných rukou.

Udělal jsem se cobydup. Když mi ho po malé pauze uvedla zase do pracovního stavu, Jarda mi uvolnil cestu a já ho do ní vrazil. Zatímco jsem jí tvrdě přirážel, zaskučela, že chce čuráka ještě do prdelky. „Proč jí nevyhovět,“ pomyslel si Mirek a narval jí ho tam.

Brzy jsme se sehráli v úžasném tempu a já při každém přírazu cítil Mirkovo kladivo bušící do ní z druhé strany. Měla toho plný kecky, ale co by člověk neudělal pro takovou dávku rozkoše… Mít v sobě dva čuráky a navíc ještě jednoho kouřit!

Jarda totiž, když viděl, že na něj nezbylo místo, hbitě přistrčil svého ptáka do její rozkošné pusinky – muselo to být opravdu moc fajn. Hekali jsme rozkoší jako blázni a milostné šťávy stříkaly na všechny strany. Byl to opravdu extra předkrm před večerním plánovaným pokračováním s Martou!

Naše nadšení z očekávaných večerních zážitků ještě zvětšila zpráva, že Marta si vyjela na chatu společně se svými kamarádkami Janou a Jarmilou, kterou nám Věruška na závěr naší společné šoustačky ve stodole prozradila. Protože jsme, ale Martu nechtěli předčasně varovat, do vesnice jsme se, po zbytek dne, raději nevydávali a aby nám čas rychle ubíhal vymýšleli jsme jak to s holkama skoulíme.

Honily se nám hlavou všechny možné i nemožné nápady. „Což takhle udělat v noci menší přepad? Nějaké to maskování se vyrobí, no a potom je stačí jenom trošku postrašit a můžem je ojet,“ navrhoval Mirek.

„To ne,“ oponoval mu Jarda. „Vždyť bys je zbytečně vyděsil, i když neříkám, že se mi nelíbí, když ženská klade odpor, trošku ji zmáčknout.“

Já jsem byl na nápady chudší, snad proto, že jsem až přílišný realista. „A co takhle je ožrat, no a potom je postupně ojet, můžeme si je pěkně prostřídat a bude spokojenost na všech stranách, co říkáte?“

Dojednáno, uděláno. V půl deváté jsme už byli na cestě k Martině chatě. Ale o tom, co se tam dělo až v příští povídce…