Domů » Hraběcí synek

Hraběcí synek I. – Moje první šukání 4.6 (8)

Svůj příběh vám začnu vyprávět od onoho památného dne, kdy jsem poprvé poznal co je to soulož. Jsouc hraběcí synek, bylo celé mé dětství jako v bavlnce.

Popravdě řečeno – v podstatě jsem neměl nic moc na práci a tak jsem vymýšlel kdejaké taškařice a to jak na hradě, tak v podhradí. Rybolov mě pomalu přestával bavit a tak jsme s Honzou – synem našeho dvorního kuchaře, jenž byl o několik let starší než já – začali podnikat „bojové výpravy“ do nedaleké vesnice.

Začínalo to nevinně. Tu a tam jsme chytili nějakou tu prostou vesnickou dívenku, tahali jí za cop a měli radost z toho, jak křičí. Později jsme ale získali dostatek zkušeností a vylepšili naši techniku lovu, takže jsme si troufali i na starší děvčata. Žádná sukně si před námi nemohla být jistá před tím, že jí pěkně vysoko zvedneme, abychom si mohli prohlédnout, jak má ona venkovanka „hezké nohy“ – jak Honza s oblibou říkával.

Tehdy jsem byl ještě prosťáček, ale roky přibývaly a přišla ona telecí léta a já pomalu začal zjišťovat, že na ženách není zajímavé jen to, že když je člověk zatahá za cop či pustí jim do postele myš, začnou ukrutně křičet, ale mají i jiné, mně doposud skryté, přednosti k jejichž zkoumání mě Honza zneužíval, ale o kterých se mi ani slůvkem nezmínil. Tak jsem se na vlastní pěst dal do jejich zkoumání…

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.