Domů » Fotbalisté

Fotbalisté I. – Orgie v autobuse 5 (2)

Chtěl bych vám dnes vyprávět o tom, co se mi přihodilo na jednom z mnoha zájezdů, které jsem absolvoval s naším fotbalovým mužstvem v době, kdy jsem chodil na střední školu.

Měli jsme tehdy sehrát nějaký zápas v malém městě zvaném Postoloprty. Protože jsme byli všichni ve věku, kdy nás více než fotbal zajímaly nadržené kundičky mladých pohledných slečen, nebyli jsme tomuto cestování příliš nakloněni. A tak náš prozíravý trenér a řidič autobusu v jedné osobě – Honza Troška – dovolil, abychom oproti všem běžným zvyklostem zaplnili prázdná místa v autobusu svýma holkama.

Připravovali jsme se s klukama nedočkavě na cestu, protože jsme tušili, že to bude skvělá příležitost jak připravit o panenství nějakou tu další buchtičku z našeho města. Nezaháleli jsme ani chvilku a sháněli ty nejlepší baby ze širokého okolí, vyzbrojujíc se současně dostatečnou dávkou prezervativů a alkoholu, aby byly holky povolnější.

V den odjezdu se mi vůbec nechtělo vstávat a nebýt mé slaďoučké Veroniky, která i po převážně probdělé noci, kdy jsme se oddávali jeden druhému, byla natolik čerstvá, že mne dokázala vzbudit. Narychlo jsme se oblékli a upalovali k autobusu, kde už nás všichni nedočkavě očekávali.

Jen co jsem vstoupil dovnitř zůstal jsem stát jako ve snách. Tak jsem byl tou krásou omráčen. Autobus byl zaplněn do posledního místečka. Krásné kočičky které tam seděly způsobily úplnou bouři v mých kalhotech.

Vskutku ten pohled, který se mi naskytnul byl božský. Snad ty nejhezčí holky z našeho města a přilehlého okolí, všechny v jednom autobusu. Vypasovaná trička, krátké sukýnky a božsky dlouhé nožky… Blondýnky i černovlásky, panny i zkušené harcovnice, o které se vždy na diskárnách nějak podělíme. Máme totiž jakési nepsané pravidlo, že kdykoliv se nám zachce zašoustat si s kočičkou nějakého kámoše, jednoduše je obě ožereme no a potom si je s daným kámošem prohodíme. Zatím si žádná nestěžovala a je to rozhodně lepší, než se snažit to před nima nějak zatajovat a potom snášet jejich žárlivé výstupy.

Ani moje Veronika nebyla žádný svatoušek. Mezi klukama byla oblíbená, protože byla tak trochu podobná na Pamelu Anderson. Její dlouhé vlasy a modré oči s dlouhýma řasama evokovaly představu totální nevinnosti, i když jsme všichni věděli své o jejích erotických dobrodružstvích.

U nás v městečku se o ní dokonce říkalo, že je nymfomanka a snad to byla i pravda, ale mě to teda rozhodně nevadilo. Spíš jsem litoval těch kluků, kteří měli holky, které s tím nadělaly moc řečí. Přímo jsem nenáviděl ty, které než ho konečně do nich jejich nadržení samečci mohli zabořit, museli být ujišťovány o jejich oddané lásce a jiných nesmyslech.

Ale zpět k Veronice. Její obrovité kozy, to byl případ sám pro sebe. Už kolikrát, když byla pořádně napitá, předvedla je v plné své kráse celému osazenstvu diskárny. A věřte tomu, že za tu chvíli co si je žmoulala, laskajíc občas jazýčkem své bradavky, kdejaký ten ocas vyprázdnil svůj rezervoár do kapesníku či ubrousku.

Protože už nezbylo příliš místa vydali jsme se s Veronikou do zadní části autobusu. Honza Troška, náš řidič a trenér v jedné osobě, zavřel dveře a vyjeli jsme vstříc dalším dobrodružstvím.

Letmo jsme se pozdravili s okolosedícími, kteří, už značně posílení donešeným alkoholem, začali mít všelijaké nápady. A jen co jsme s nimi srovnali krok, protože jsem byl stále při chuti, začal jsem Veroniku pomalu, ale jistě ohrabávat.

Stála ke mně zády a dělala jakoby nic. Má ruka jí přejížděla po jejích krásných nohou a tu a tam zmizela pod její krátkou černou minisukýnkou zabloudíc na okraj jejích velmi malinkých kalhotek. Vůbec v celém autobusu byla cítit jakási neodolatelná erotická atmosféra, takže bylo jen otázkou času, kdy zde vypuknou hromadné orgie.

Pokračoval jsem ve zpracovávání mé sladké Veroniky. Viděl jsem na ní jak se jí naše hra začala líbit, protože vždy, když se má ruka blížila k její kočičce, zhoupla se v kolenou, aby si ten dotek náležitě vychutnala.

Jakmile jsem to zaregistroval, už zcela bez ostychu zmizela má druhá ruka pod jejím tričkem, kde začala laskat její obrovské cecíky, které se nikdy neobtěžovala svazovat podprsenkou. Slastně zavrněla a vyhrnouc si sukýnku uvolnila svojí čekající kundičku ze sevření kalhotek. „Píchej mě prstem!“ zavelela a já nečekajíc na nic začal jsem svůj prst ponořovat do její jeskyňky lásky.

Když to ostatní spatřili, nedali se nijak moc pobízet a v chodbičce našeho autobusu se začaly brzy objevovat různé části oděvu. Kupodivu nejrychlejší v této činnosti byly nejmladší holky s malými jehlánky místo koz a sladoučkými často ještě neochlupenými pičkami. Přesně takové, jaké jsem si tak rád prohlížel nahé na různých pornokazetách. Vždy mne totiž fascinovalo kolik rozkoše mohou dát ty ještě nevyvinutá mláďata, jak sladce umí při šoustání řvát a jak jsou krásně úzké …

Zatímco jsem Veroniku píchal nejdříve jedním prstem a poté, co jí to přestalo stačit, celou rukou, zaregistroval jsem, že se jedna z těch mladoučkých kurviček ke mně přitulila a začala se zaobírat mým poklopcem, nepřestávaje přitom nedočkavě mrskat svým hbitým jazýčkem.

Byla moc pěkná. Dlouhé blond vlasy až na zadeček, malé jehlánkovité kozičky s něžňoučkými růžovými bradavkami, zelené oči, které si mne šibalsky prohlížely a potom ta nenasytná pusinka…

Stáhla mi kalhoty, taktéž i slipy a zatímco se Veronika celá roztřásla v prvním orgasmu vystřelil můj penis té malé v ústrety v očekávání báječné kuřby.

Nemýlil jsem se. Nadšeně se na něj přisála a brzy již mizel až po koule v její sladké pusince. Její pusa měla přesně tu správnou velikost, aby mohla jazykem bez problémů objíždět můj žalud a já řval rozkoší při každém dotyku toho šikovného mláděte.

To už ani řidič-trenér Honza nevydržel a zajel s celým autobusem do přilehlého lesíka. Protože jsme o něm věděli, že je pěkný prase, který si taky rádo zapíchá, obzvlášť má-li k dispozici nějakou mladičkou holku, nijak nás ani neudivilo, když se připojil k Michalovi, který marně zápolil s dvěma dalšíma čubičkama. Se slovy, že si jednu půjčí na hraní, chytnul jí a vlekouc si jí do lesa, opřel jí o první strom a servouc ze sebe své šaty, začal jí zuřivě píchat za našeho nadšeného povzbuzování.

Mezitím mne moje malá společnice svým uměním udělala a já dostal chuť ho do ní taky zabořit. Přitáhl jsem si jí k sobě a začal jí laskat její kozičky. Její bradavky byly krásně vztyčené a tak jsem neodolal a uchopíc svůj penis začal jsem si ho o ně třít. Bylo to moc fajn, takže se mi z něj brzy vychrlila další dávka spermatu, který si pečlivě zatřela do svých koziček, které hned poté začala s vrněním lízat, v čemž jsem jí opět nadšeně pomáhal.

Když byla tato práce hotova všimnul jsem si, že už si hodnou chvilku masíruje svou kundičku a její rozhalené závojíčky lákají k slastnému nabodnutí. Zatímco se naše jazyky proplétaly ve vášnivém francouzáku, objížděl jsem svým naběhnutým klackem okraj její kundičky, zvyšujíc tím její, již tak značné, vzrušení. Konečně už to nevydržela a prudkým zhoupnutím zavedla penis do svého rozpáleného lůna.

Opřeni o tyč autobusu začali jsme si to rozdávat. Panna už rozhodně nebyla, protože mi velmi zkušeně vycházela vstříc. Líbilo se mi její slastné žbrblání, které ještě umocňovalo mojí rozkoš společně s tím, jak jsem pozoroval ostatní souložící páry v nejrůznějších pozicích.

Prsty jsem drtil její nevyvinuté poprsí, zatímco se můj penis nořil do urousané kundičky mladičké to dívenky. Po chvíli jsem se rozhodl, že bych rád ochutnal také sex zezadu a tak přehnouc jí přes sedačku, začal jsem jí brát tak, až mé koule pleskaly o její zadeček. Masírujíc přitom její kundičku navíc prsty, brzy prožila první orgasmus a schoulila se do klubíčka, zatímco jsem labužnicky vychutnával šťávy řinoucí se z jejího lůna.

Vtom mne z mé zábavy vyrušila prudká bolest penisu způsobená kousnutím mé rozrajcované Veroniky, která přijímala dávky spermatu od Roberta, který jí šoustal na protější sedačce. Už jsem jí chtěl zkrotit, když se mi žmoulání mého ocasu začalo líbit, a tak jsem se od ní nechal kouřit, nepřestávaje vychutnávat šťávy mé mladičké kočičky vrnící pode mnou blahem.

Ani řidič-trenér Honza se s tím nijak nepáral. Právě přehýbal přes koleno další z náctiletých piček a držíc jí přitom za dlouhé černé vlasy, šlehal jí řemenem od kalhot přes její sladký zadeček.

Bylo na něm vidět jak ho sténání té maličké rajcuje. Když už její zadeček byl samý šrám a začala brečet, slitoval se nad ní a položíc jí do trávy začal objíždět každičkou část jejího tělíčka jazykem. Ona jen s vrněním přijímala ty příjemné doteky muže, který na ní ještě před malou chvilkou byl tak zlý a plně se oddávala té báječné rozkoši.

Brzy již byla velmi rozpálená a tak poté, co si nejdříve masírovala své kozičky, které byly na její věk celkem dost vyvinuté, začaly si její prstíky pohrávat se závojíčky a lákaly tak Honzu k tomu, aby jí začal píchat. Honza však pouze zkušeně přemístil svůj jazyk do jejího klína a nechávajíc ji i nadále napospas vlastním dotekům, lízal její sladké šťávy s uspokojením pozorujíc, jak prožívá jeden orgasmus za druhým.

Konečně už dostal chuť pořádně si zapíchat. Aby se dostal do té správné formy lehnul si na záda a poručil jí, ať mu ho kouří. Poslušně přiklekla a lízajíc jeho ocas, současně přirážela na větev, která se nabízela její roztoužené dírce k ukojení toho zvířecího chtíče.

Protože mne to moc rozrajcovalo, vytrhl jsem svůj ocas z Veroničiny péče a rozhlédnouc se po autobuse po nějaké momentálně volné kočce, zabloudily mé oči k asi osmnáctileté Monice.

Monika dělala v jednom z masážních salónů, které byly v našem městě, takže toho uměla vskutku hodně, a tak jsem ani chvilku neváhal a vydal se k ní.

Pohrávala si se svým tělem, protože její společník, kterého svým perfektním výkonem úplně odrovnala už pouze bezvládně ležel v chodbičce a jen těžce oddechoval po náročném velmi příjemném „tělocviku“. Když mne spatřila s nadšením uvítala konečně jednoho samce, který je schopen jí její výkon oplatit.

Monika byla moc šik hnědovláska, s hnědýma překrásně poddajnýma očima. Její čtyřky byly tak krásně pevné a její bradavky se hrdě tyčily vzhůru, vyžadujíc bez přestání přívaly laskání. Její dlouhé krásné nohy a klín zahalený pouze uzkým proužkem hnědých chloupků, to byla prostě nádhera – holila si svou kočičku poměrně často, protože ráda prožívala orgasmy při této fajn činnosti – prostě holka jedna báseň.

Přilehl jsem si k ní a vyměníc si jeden nekonečný vášnivý polibek začaly se naše ruce rozbíhat po těle toho druhého. Její kozičky, ani nevím jak, skončily v mých rukou a zatímco jsem je rty lehce tisknul a sál, zabývala se mým, po předchozích výkonech povadnuvším, penisem.

Laskal jsem její božské prsa, zatímco můj penis v šikovné pusince nabýval obrovitých rozměrů. Pomalu jsem jí pokrýval polibky a sunul se k její krásné kundičce. Můj jazyk objel po okraji úzkého proužku chloupků. Rozevřel jsem její závojíčky a začal laskat její naběhlý poštěváček.

Zarážela si můj penis až do krku a polykala sperma, které z něj proudilo zatímco jsem jí důkladně zpracovával svým jazykem. Její urousaná číča se znovu zaskvěla pod přívalem sladkých šťáv a uvolníc můj ocas pokynula mi abych jí začal píchat.

Nenechal jsem se nijak pobízet. Vyměnili jsme se a já ulehnul na sedačku. Posadila se na koníčka a ždímajíc své kozičky diktovala si tempo rozkoše. Vychutnával jsem si její doteky, její krásné horké tělo a pleskající kozy.

Netrvalo dlouho a stříkal jsem své první dávky do její píči, což jí přivodilo další orgasmus. Prohnula se jako luk a s neuvěřitelnou silou si ho ještě naposled zabořila do svého lůna, až mě začal pálet. S potěšením jsem vyplnil její kundičku teplým spermatem a totálně znaven našel jsem si klidné místo a usnul…

Ale o tom, co mne čekalo po probuzení v další povídce.