Domů » Exhibicionistka Sandra

Exhibicionistka Sandra I. – Sandra 4.7 (3)

Byl pátek odpoledne a blížil se konec vyučování. Nedočkavě jsem vyčkával, až, ten tolik příjemný, zvuk zvonku ohlásí konec našeho utrpení a my se konečně vydáme na tělocvik, který zakončí náš všední týden. Ale protože stále nic, přemýšlel jsem o tom, jak to zaonačit, abych si přes víkend alespoň jednou zašoustal.

Pokradmu jsem se podíval do velmi „vstřícného výstřihu“ mé spolužačky Sandry, kde její koziska s obrovitými bradavkami pořádně napínaly halenku a velmi příjemným způsobem stimulovaly můj ocas, který povážlivě vyboulil mé kalhoty. Musel jsem se hodně přemáhat, abych svého draka neuvolnil a svou rukou mu nedopřál oddechu od toho náporu.

Měla to ráda, protože i když mě viděla, jen se pousmála a natočila se tak, abych měl náležitý výhled. Víte Sandra je vůbec mrcha, již pár roků s ní sedím v lavici, ale za celou tu dobu, co mi zcela bezostyšně odhaluje výhled na její koziska či na její chlupatou pičku, mi ještě ani jednou nedala.

Již od prvního dne, co jsme se poznali, se mi líbila a protože jsem jí to dával dost okatě najevo, moc dobře o tom ví, ale stále dělá jakoby nic. Mrská svým nenasytným jazýčkem, či si jen tak přerovnává své koziska, a můj kolík napíná džíny k prasknutí.

A vůbec, na naší škole není kluka, kterej by s ní nechtěl spát, ale ona se nám jen směje a vždy nás svým vyzývavým oblečením a krásným tělem pořádně dráždí. Už nějaký ten pátek nám k tomu všemu navíc dopřává ještě báječnou podívanou při převlékání na tělocvik, při které všichni kluci z naší třídy na záchodku masturbují. Asi jí dělá dobře pocit, že spousta samečků na ní myslí, když si ho někde potají honí a jejich sperma pleská na zeď.

Dnes jsem se rozhodl s její ignorancí k mé osobě definitivně skoncovat a pozvat jí na drink a potom jí konečně opíchat, ale dřív, než jsem pozvání stihnul zrealizovat, byl tu konec hodiny. Zvonek právě zazvonil a my se s nadšením hrnuli na záchod, abychom i dnes nepřišli o to báječné divadlo, když se Sandra svléká.

Jak už víte, Sandra má v sobě jisté exhibicionistické sklony. Vždy přitom otevře okno od dívčí šatny a zcela bez ostychu se velmi hravě obnažuje, zatímco si všichni kluci, kteří zavčasu obsadí mušle na záchodě, ulevují od svých spermií…

Ano, ani dnes Sandra nezklamala. Přistoupila k oknu a hodila svojí blonďatou bujnou hřívou a divadlo mohlo začít. Velmi mě na tom všem vzrušovalo, to, že to celé probíhalo za přítomnosti ostatních holek, které se rozhodně normálně nepřevlékaly.

Tedy, nevím to jistě, nikdy jsem tam při tom nebyl, ale od svých kamarádů jsem slyšel, že i ty zbylé frndy se rády dívají na krásné Sandřino tělo a vzájemně se hladíc a lízajíc, dopřávají si svými doteky blažený orgasmus.

Představoval jsem si ve svých erotických fantaziích jak ostatní holky leží celé obnažené na zemi a hladí jedna druhou, ať už po kozičkách či roztoužených frndičkách, celé rozpálené překrásnou Sandřinou hrou. Jak se jejich hbité jazýčky proplétají při vášnivém francouzáku, a jak se poté, olepené šťavami svými i svých družek, společně omývají ve sprchách…

Ale Sandřino představení už začalo. Chvilku si jen tak pohrávala s jazýčkem a mlsně oblizovala své rty jako by slízávala tu nejsladší smetanu mužského spermatu. Pak se její ruce přesunuly k halence a pomaličku začala rozepínat jeden knoflíček za druhým, ale když už se konečně měly objevit její báječná koziska, otočila se k nám zády a odhodila halenku.

Její ruce masírovaly kozy, ale naše oko zatím mohlo spatřit jen tu jejich část, která přitom přečuhovala obrys jejího krásného těla. Konečně se k nám s úsměvem otočila, vychutnávajíc si naše hladové pohledy, s rukama pěkně křížem přes prsa.

Měla je opravdu pořádné, protože její ruce je nezvládaly celé zakrýt a tak, po malé jazýčkové vložce, konečně začala tu tolik vzrušivou oblíbenou hru a konečně je zcela obnažila. Byl to fakt moc rajcovní pohled.

Naslinila si prsty a začala zlehoulinka objíždět bradavku, která se účinkem jejích žhavých doteků viditelně postavila. Naslinila prst podruhé a zmáčkla kozy k sobě a chvilku je mnula, vychutnávajíc si tření naběhlých bradavek o sebe, a poté opět své obrovské cecky rozhrnula.

Chvíli nato její ruce zmizely ve výši pasu a zatímco pěkně třepala prsama, začala pomalu stahovat sukýnku. Pomaličku ji táhla dolů a v okamžiku, kdy už někteří mladší spolužáci stříkali nadšením, protože spatřili kousíček kalhotek, vyhrnula jí a odhalila kalhotky celé.

Opět si oblízla prst a objela s ním tentokráte svůj horký klín, za nadšeného povzbuzování všech přítomných. Pak se na chvíli vrátila ke svým koziskům a stejným způsobem jako předtím polaskala obě bradavky a řádně si je promnula.

Konečně se její ruka vracela k rozpálenému klínu a velmi roztouženě zmizela pod kalhotkami, aby se po chvilce, velmi vzrušivého rytmického nadzvihávání té mokré látky, znovu vynořila a putovala do mlsné pusinky, která s velkou chutí olízávala šťávy, které na ní utkvěly.

Opět se k nám otočila zády a stáhla si kalhotky. Naše pohledy teď byly zcela zaujaty jejím krásně tvarovaným zadečkem, kterým pěkně vrtěla, aby na nás nakonec vyšpulila svou zadní dírku, objíždějíc jí zlehounka prstem.

Konečně se otočila a my mohli spatřit její pěkně ochlupenou kundu. Sedla si na parapet okna, roztáhla nohy a začala velmi vzrušeně rozhrnovat houštinku chloupků, která zakrývala její rozdělanou dírku, která si už teď neúprosně žádala své. A tak, bez ohledu na všechny čumily, začala se Sandra oddávat překrásně bouřlivé onanii.

Poté, co už jí rozhrnování chloupků přestalo uspokojovat, všimnul jsem si, že v její kundičce začíná mizet prstík, ke kterému se stále směleji přidávaly další a další až v jejím lůnu čvachtala celá ruka, zatímco druhou rukou vytrvale drtila svá prsa.

Z osazenstva záchodku už stříkal kde kdo a mušle a okolní zdi byly brzy pořádně ozdobeny výsledkem snažení naší božské Sandry. A to ještě nebyl konec! Roztoužené Sandře totiž brzy přestaly pouhopouhé prstíky stačit a tak zalovila v kabelce a vyndala nádherný vibrátor – snad 30 centimentrů velký umělohmotný ocas i s koulema a nastavíc ty největší otáčky, zarvala si ho až po koule do své nenasytné kundy.

Netrvalo dlouho a my už jen s jásotem pozorovali jak se její prsty u nohou svírají v rozkošné křeči orgasmu. Vyndala vibrátor z pičky a chviličku jen tak odpočívala. Potom ho vzala a nastavíc ho na nižší otáčky přiložila ho ke svým kozičkám a dopřávala také svým bradavkám příjemných doteků tvrdého mužství.

Konečně se dosytosti namlsala a jako zlatý hřeb odpoledne, nastavíc ho opět na nejvyšší otáčky, nabodla se na vibrátor i svou zadní dírkou a projížděla se na něm jako na koníčku.

To už byl absolutní vrchol, osazenstvo záchodků stříkalo na všechny strany, kdekdo postříkal i svého souseda, tak nás všechny Sandra rozpálila.

A co na to naše víla? Jen se uklonila a oblíznouc mlsně orosený vibrátor, poslala nám vzdušný polibek a pomyslela si:„To jsem jim zase dala do těla,“ a odešla do sprch.

I my jsme se vydali do sprch smýt všechno to sperma, které tahle stoprocentní samička z nás vyždímala a přemýšleli jsme o tom, kdy konečně přijde ten den, kdy tu naši Sandru budeme moct ošoustat. A ten den skutečně přišel…