Domů » Au-pair bez ostychu

Au-pair bez ostychu I. 5 (2)

Poprvé jsem do Anglie přijela, když mi bylo 18 let. Všechno tam bylo pro mě docela slušný šok, ale naštěstí jsem se dostala do celkem slušné rodiny a ani děti, které jsem měla na starost nezlobily, takže jsem se brzy „chytla“ a konečně měla i nějaký ten čas prohlédnout si překrásný dům rodiny Lowelů a i blízké okolí.

Lowelovi byli typická anglická rodinka zbohatlíků – pan Lowel, prodejce nemovitostí a paní Lowelová manažerka jedné velké korporace – a tak i jejich dům tomu odpovídal. Na české poměry to totiž byl úplný palác. Jejich manželství jim asi moc neklapalo, protože se často hádali a dokonce i přede mnou si občas neodpustili nějakou tu scénu a tak si pan Lowel vodil v manželčině nepřítomnosti do domu milenky a mě vždy s dětmi posílal do zoo.

Už jsem si na to zvykla a byla jsem za to ráda, protože mi z toho vždy ukápla nějaká ta libra navíc, abych jako byla zticha – nuda byla v tom, že zoo jsme už znali nazpaměť a děti – dá-li se to říct o jejich dvou teenagerech mě lákaly k různým svým kamarádům a já jim v tom samozřejmě vždy vyhověla.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.