Domů » Amálka

Amálka I. 4 (4)

Dnes vám budu vyprávět o jedné mlaďounké kočičce, po které by zatoužil kdekdo z vás.

Amálka je moc pohledná holčička. Hnědá očka, hnědé dlouhé vlasy spletené do copu, které jí sahají až na zadeček a navíc její moc krásná postava. Její kozičky začínají pomalu nabírat na rozměrech, a to i přesto, že ještě před pár měsíci připomínaly spíše prsa chlapecká a společně s růžovými bradavkami, by jistě uvítaly doteky zkušeného mužského jazyka a rtů.

Ležíc na posteli jen v průsvitné noční košili, představuje si Adélka svého prince, jak svým zkušeným jazykem objíždí její bradavky, aby je za malou chvilku mohl lehce skousnout a vysávat, a její hbitá ručka lehce kroužíc po hebkém těle nahrazuje mužské rty.

Pohrává si se sebou a vychutnává dosytosti svůj každičký pohyb, až ucítí, že její buchtička, schovaná za květovanými kalhotkami, začíná povážlivě vlhnout. „Snad jsem se nepočůrala,“ pomyslí si a celá nesvá rozhodne se pro dnešek těch, velmi příjemných hrátek s tak podivnými následky, nechat. „Zítra se na to ve škole musím zeptat Markéty,“ pomyslí si ještě a zachumlajíc se do peřiny jde spát.

Ráno, se celá nedočkavá vypravuje do školy. Už aby mohla mluvit s Markétou o samotě. Konečně je tam. „Ahoj Markéto,“ osloví svou stejně starou spolužačku, která je v mnoha ohledech v těchto věcech zkušenější. Přeci jenom chodí s o hodně starším klukem, který jí leccos naučil.

Před nedávnem jí Markéta vyprávěla jak jí Petr omýval ve sprše. Jak si přitom pohrával s její buchtičkou a strkal do ní prsty a jak bezva to bylo. Nebo zas jak jí nutil hladit jeho penis, zatímco se díval na pornofilm…

Vypověděla jí vše, co se jí včera večer stalo a Markéta se jen pobaveně usmívala. „To si si to opravdu ještě nedělala prsty?“ podivila se. „Ne,“ odpověděla Amálka zmateně. „Tak pojď se mnou na záchod,“ zavelela Markéta a šly.

Zavřely se spolu do jedné kabinky a Markéta poručila:„Vyčůrej se!“ Když viděla její udivený pohled, zopakovala Markéta svůj požadavek a Adélka poslušně poslechla. Vyhrnula sukýnku, sundala kalhotky a z její buchtičky začal proudit pramínek moči.

Markéta jí se zalíbením pozorovala, vybavujíc si, jak jí její Petr pil přímo z její kundičky, když se jí při společných hrátkách zachtělo na záchod. Probudila se ze svého snění právě včas, když se Adélka chystala utřít.

„Ne, já sama,“ vykřikla a sebrala jí toaletní papír. Rozhrnula závojíčky udivené Adélky a velmi pomalinku přejížděla její horkou pičku papírem, který se na její mokré přirození lepil.

„Nechtěla bys mi ukázat i kozičky,“ zaškemrala Markéta a Adélka na nic nečekajíc, rozepla si halenku a její sladké jehlánky spatřily světlo světa.

„Hodná holčička,“ pochválila jí Markéta. „A teď ti ukážu jak si je doma v posteli masíruju,“ a uchopíc Amálčiny kozičky, začala je zpracovávat svými prstíky.

„Aach, aaaaach. To je opravdu moc fajn, přesně takhle jsem si je včera hladila a potom se mi to stalo,“ vzdychala Amálka.

„Tak teď dávej pozor, ukážu ti něco, co je ještě stokrát lepší,“ řekla a vrátila se opět k její teď už papírem olepené barunce.

Pomalu jí přejížděla rukou, až docílila toho, že si Amálka začala spontánně masírovat kozičky a zrychleně oddechovat. Pozorovala se zalíbením jak její poštěváček narůstá a první kapičky její šťávy opouštějí její lůno.

Zasunula do ní první prstík a začala s ním přirážet. Amálka zaskučela blahem a začala přirážet v ústrety. I Markéta prožívala zatím nepoznané pocity, zalíbilo se jí totiž pohrávat si s tělem jiné holčičky a i její dírka začala povážlivě vlhnout. Přidala tedy na intenzitě, aby se brzy mohly role vyměnit a v Amálčině barunce brzy mizela celá její malá ručka, která nezkušené kamarádce přinášela takové blaho, že se za maličkou chvilku roztřásla v prvním orgasmu, celá bez sebe blahem.

Markéta chvilku počkala a pak nastavila své kamarádce svůj rozkrok. Když Amálka spatřila mokrý flek na Markétčiných kalhotkách, příliš se nerozmýšlela, sundala je a začala své „učitelce“ oplácet její služby. Ta, protože byla podstatně zkušenější, vstřícně nadbíhala pohybům jejích prstů a brzy obě dívky skončily v objetí ve vášnivém francouzáku, hladíc si své kozičky a vychutnávajíc poslední okamžiky odeznívajících orgasmů. Neberouc žádný ohled na to, že jejich první sex se ženou proběhl na záchodové míse.

„Tak jak se ti to líbilo,“ zeptala se Markétka s potutelným úsměvem. „Bylo to něco, moc, moc krásnýho,“ odvětila Amálka a vrátíc se do třídy se už nedočkavě těšila na večer, kdy své buchtičce opět dopřeje ty přívaly rozkoše…

Večer konečně přišel, a tak pečlivě zamkla dveře a celá nahá, začala se kochat svým tělem před zrcadlem. Prohlížela si své jehlánkovité kozičky s růžovými bradavkami a s velkou chutí si je hladila, zatímco její pohled zabrousil na její neochlupenou barunku, která jí celá od dopoledních hrátek ještě svrběla.

Ulehla na postel a začala se naplno zaobírat svým rozkrokem. Rozevírajíc rytmicky nohy, přejela několikrát svůj rozkrok, až už to nevydržela a první nezbedný prstík zmizel v její dírce.

Vyjekla nadšením, když se opět dostavily ty báječné pocity, jako dopoledne s Markétou, a tak zvyšujíc úsilí postupně přidávala prsty až v ní mizela celá ruka. Celá rozdělaná rychle oddechovala a vzdychala. „Ach, aaach, aaaaaaaaaach…“

Její orgasmus se blížil, ale ruka jí brzy přestala stačit, a tak rozhlížejíc se po pokoji, hledala něco velkého a tvrdého, co do své kundičky zavést. Její pozornost ihned zalétla k ozdobnému svícnu, na kterém čněly tři svíce, které měly tak pět centimentrů v průměru.

Zavedla první svíci do pochvy a tvrdě jí přirazila v ústrety. Za ní následovala i druhá. Konečně, když už v sobě měla všechny tři, začala jimi rytmicky přirážet.

Svíčky po sobě klouzaly a různě se přeskupovaly, což ještě umocňovalo její rozkoš, takže se brzy udělala. Chvíli jen tak ležela, celá bez sebe blahem. Poté co odezněl její orgasmus, svíčky jazýčkem poctivě očistila, vrátila na své místo a vydala se do koupelny, kde svou kundičku ještě pořádně propláchla proudem čerstvé vody a s pocitem dobře vykonané práce šla spát.

Od té doby si se svým tělem hraje každý den, vymyslela už spoustu rafinovaných způsobů jak si udělat dobře, aniž by si toho kdokoliv všimnul – dokonce si to dělá i na veřejných místech, tak je šikovná. Ale o tom zase někdy příště…