S Anitkou ve vaně

Tento text je částí 2 ze 3 seriálu Záměna
Všechny díly seriálu Záměna: Záměna, S Anitkou ve vaně, Anitka a Evička

Napustil jsem si vanu a v klidu si hovíc, uvažoval jsem o tom, co mne asi v následujících minutách čeká.

Najednou se otevřely dveře a já ji spatřil. Byla božská! Měla na sobě jen tenoulinkou noční košilku a dokonce i její kalhotky zůstaly protentokrát kdesi ve skříni.

Fun Factory

„Ahoj tatínku, pojď budeme si hrát,“ řekla a s milým úsměvem skočila do vany takovým stylem, že málem ublížila mé postavené kládě, která se na poslední chvíli jen otřela o její překrásný mladinký zadeček. Ještě chvilku jen tak laškovala s mým penisem a otírala si ho o zadní dírku a potom si sedla proti mě.

„Doufám, že sis nechal ještě nějakou tu energii pro mě. Vždyť matku ten tvůj krasavec úplně odrovnal,“ řekla s takovou samozřejmostí, jakoby jí bylo dvacet!

Přejela mi ručkou po penisu a začala ho lehounce honit. Kochal jsem se přitom pohledem na její svádivé jehlánky, které dosud byly stejné jako u malého chlapce, tedy pěkně ploché. Chcal jsem blahem při představě svého penisu otírajícího se neodbytně o ty růžovoučké jahůdky a představoval jsem si, jak třísním spermatem její tělíčko do posledního místečka.

Práce Anitčiny šikovné ručky byla bezva, zkušenost z každodenních souloží byla znát. Otec jí dobře zaučil, jen co jen pravda, pomyslel jsem si, když přiklekla a začala mi ho kouřit. Poznala totiž mrška jedna, že bouře už se blíží.

Sotva párkrát přetáhla předkožku přes růžovoučký žalud a už jsem jí proplachoval pusinku spermatem. Blaženě se přitom usmívala, až se chudinka zakuckala. Olízala ho do poslední kapičky a teď jsem přišel na řadu já.

„Teď se pěkně postav,“ poručil jsem jí. Poslušně poslechla. Uchopil jsem sprchu a začal máčet ještě víc, její, už tak dost promočenou, noční košilku, hladíc přitom její heboučkou kůži a vychutnávajíc vůni jejího těla.

Přejížděl jsem bez přestání dlaněmi přes její bradavky. Až jsem musel uznale zhodnotit, že jsou připravené k akci. Tak, jak ty, doposud malinké jahůdky, pod mými žhavými doteky narostly, to bych vám přál vidět. Stoupl jsem si a poručil Anitce ať poklekne. Divadlo začalo.

Uchopíc pevně svůj ocas, začal jsem kroužit kolem její bradavky. Bylo to rozkošné tisknout penis proti té božské anténce a ani Anitka přitom nepřicházela zkrátka. V ocasu mi zaškubalo a už její kozičky doznaly příjemné změny v podobě bílého teplého spermatu, které pomalu, ale jistě stékalo kamsi k pupíčku a kundičce, která se už nedočkavě rosila.

Rozestřel jsem závojíčky a začal malou šoustat jazykem. Nadšeně kňučela a netrvalo dlouho a už se třásla v prvním přívalu blaha. Vtom se otevřely dveře a vstoupila její probudivší se matka…

„Tak nadrženej samec si našel další samičku,“ pronesla na oko rozezleně a s velkým zájmem pozorovala svou náctiletou dcerku při prvním dnešním orgasmu, způsobeným mým jazykem. Už už jsem se chystal, že Anitku přehnu přes vanu a začnu píchat, když mne Markéta zadržela. „Počkej, teď zas chvíli já! Vždyť je to naše dcera!“

Přistoupila k ní a vytáhnouc z pičky vibrátor, který jí už nějaký ten čas přinášel příjemné vlhko, přiložila jej ke ztopořeným bradavkám své dcerky. Anitčiny anténky byly každým dotekem vibrátoru stále tužší a tužší a protože už jsem tu bezva podívanou dál nemohl vydržet, vylezl jsem z vany a nabodl Markétu do prdelky, kterou na mne nehorázně vystrkovala.

„Aaaaaach to je ono, ber si mě, rozdrť mě, ušoustej mě k smrti,“ řvala jako pominutá, zatímco přidávala na otáčkách i naší Anitce. „Víc, víc, přidej maminko,“ řvalo to mládě, zatímco její prstíky mizely s čvachtáním v mlaďounké kundičce.

Mé vzrušení stoupalo, takovýhle bezva „rodinný sex“ jsem si nepředstavoval ani v těch nejdivočejších snech. Markéta už byla taky dost rozjetá a tak odložila vibrátor a přitáhla si svou sladkou dcerunku k sobě.

Její rty se přisály do klína té malé a začaly s velkým zájmem oblizovat její závojíčky – snad, aby ani kapička těch sladkých šťav nevyšla nazmar. Anitka uchopila obrovité cecíky její matky a začala je důkladně ždímat, povzbuzujíc tak její maminku ke stále odvážnějšímu lízání, které brzy přešlo v mrdání jazykem.

Vystříkal jsem se do Markétiny prdelky a přemístíc se k Anitce, zapojil jsem se do té báječné hry jazyků. Zlehka jsem oblízl Anitčiny jahůdky a jen s rozkoší pozoroval jak jí její očka zasvítily.

Když to Markéta spatřila, nenachala nic náhodě a opět uchopila vibrátor a zatímco její rty zpracovávaly druhou bradavku, zarvala ho té malé do její dírky až po obrovité umělohmotné koule, nastavíc ho na ty nejvyšší otáčky.

Asi minutu jsme byli svědky báječného divadla – to když Anitka naplno prožívala každičký náš dotek a svými sladkými steny dávala vědět, že se co chvíli udělá.

Prohnula se jako luk a strnula na několik okamžiků, když se konečně udělala. Ale to ještě neměl být konec. Můj ocas, po tom krásném divadle opět připravený k akci, totiž nehodlal přijít o tu rozkoš, šoustat to roztoužené mládě. A tak jsem k Anitce přistoupil a zavedl svou kládu do její kundičky.

Ani její matka ještě neměla dost a tak obkročmo sedla k její pusince. Anitka ihned pochopila na co má její perverzní maminka chuť a už se její hbitý jazýček nořil stále hlouběji a hlouběji do její urousané píči.

Nejdříve malou mé přírazy vyváděly z tempa, ale brzy jsme se sehráli k všestranné spokojenosti. Mrdal jsem jí jako dospělou ženskou, až jsem se bál, že to její mlaďounká kundička nezvládne, ale všechno bylo O. K. Naopak mi všelijakým kroucením pánví přinášela báječnou rozkoš, až jsem se neovládl a její sladkou prcinku začal vystříkávat svým spermatem.

I Anitčina matka si přicházela na své, protože z její kundy se linulo stále větší a větší množství „kundího mléka“, které Anitce moc a moc chutnalo…

Pomalu jsme se vzpamatovávali z odcházejících vrcholů, a protože nám bylo jasné, že už je dost hodin, vydali jsme se na kutě, aby Anitka zítra nezaspala do školy. Ale o tom, čeho jsem byl svědkem druhý den odpoledne, v další povídce…

Další díly seriálu<< Záměna     Anitka a Evička >>

Hodnocení

Klikněte na hvězdičky pro hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Sdílejte tuto stránku:
Umělé vagíny - Růžový slon

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat komentář