Domů » Blog » Po více než 20ti letech jsme zpátky!

Po více než 20ti letech jsme zpátky!

()

Od okamžiku, kdy server MARTEEN.CZ spatřil světlo světa, uplynulo více než 20 let. V době své největší slávy patřil v tuzemsku k těm větším, kde se daly najít originální erotické povídky, jak už psané mnou, tak od mnoha stálých autorů. Ostatně útržky obsahu z této rozsáhlé databáze lze ještě dnes najít na některých povídkových webech, takže můžete zavzpomínat… Ale všechno bude jinak po více než 20ti letech jsme zpátky!

Nepatřím k lidem, kteří se nějak zvláště vyžívají v tom, že by se babrali v minulosti, ale když jsem před několika dny čirou náhodou narazil na informaci, že tahle doména, kterou jsem v létě roku 2000 za účelem provozování svého hobby projektu MARTEEN.CZ zakoupil, je v expiraci, zrodil se nápad na její znovuzrození.

Uvědomuji si, že se doba hodně změnila a možná už mé povídky nikdo nebude chtít číst, přeci jenom v době VR porna zdarma se textem nedá konkurovat, ale přesto to chci zkusit. Nemám ambice vytvářet cosi megalomanského, jen dát průchod své přirozené literární hravosti, která teď poměrně dlouho zahálela. Beru to jako zkoušku, hru, odreagování a věřím, že si své čtenáře opět najdu.

A na co se můžete těšit? Na úplně nový příděl povídek, které jsem opět po téměř 20ti leté pauze začal psát, prokládaný tu a tam nějakou exkurzí do minulosti a možná i něco víc. Věřím, že se Vám to bude líbit a bude rádi, že jsme po více než 20ti letech zpátky!

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?