Domů » Původní porno povídky » Mnich

Mnich

()

Bratr Nicholas, mladý to mnich ze známého kláštera Oplot, přes sebe rychle přehodil kutnu a vydal se spěšným krokem za svými ovečkami do nedaleké kaple. Hlavou se mu honily myšlenky na všechno možné, jen ne na blížící se bohoslužbu. No zkuste si to. Po pět let jen potajmu masturbovat, nemít ani malinkou příležitost k tomu si pořádně zapíchat – kdo z nás by to vydržel. Vždyť to je proti přírodě, takhle trápit sotva pětadvacetiletého samečka. A teď, po těch dlouhých letech, konečně přišla příležitost zabořit naběhlý kolík do měkoučkého a teploučkého dívčího pelíšku… Jen se mu zablýsklo v očích, když na to pomyslel.

Z jeho myšlenek ho vyrušila banda mladých skautek, které se už řítily ke kapli a které měly být oním předmětem, té předlouho zadržované vášně. Nicholas si je pořádně prohlédl. Mládí a energie z nich vyzařovalo každým coulem. Jejich mladá pružná těla byla, jak se na parné léto sluší, jaksepatří odhalená a hříšné křivky jejich dmoucích se koziček zvaly nezbedné oči k nakouknutí na ty, tak vzácné poklady, které s každým mužem dokáží dělat zázraky.

Jeho oči sjely dolů na jejich pěkné prdelky a kalhotky, které zakrývaly jejich pelíšky, ty teplé komůrky, po kterých Nicholas při své onanii vždy toužil, také byly moc fajn. Nicholas si ve svých představách vykresloval, jak jednu mladou kočičku po druhé přehne přes koleno a pořádně ojede a naplníc přitom jejich mazlivé kundičky až po okraj horkým spermatem, bude s potěšením sledovat, jak si jedna druhé pomáhají své jeskyňky vyčistit…

Vůbec Nicholas byl na mnicha poněkud pružnějších mravů, a to nejen proto, že po tolik let zadržované hormony se v něm pořádně vzpouzely. Byl takový už dřív. Již na předchozí diecézi měl problémy se svými choutkami, proto ho také opat nechal za trest přeložit do zdejšího kláštera.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?