Domů » Původní porno povídky » Fotbalisté II. – Mláďata v bazénu

Fotbalisté II. – Mláďata v bazénu

()

Když jsem se znovu probudil, náš autobus pokračoval v cestě a všechno vypadalo tak, jako kdyby vůbec k ničemu nedošlo. Snad jen s tím rozdílem, že většina osazenstva po namáhavém „tělocviku“ velmi tvrdě spala.

Konečně jsme byli v Postoloprtech. Nevelké městečko nás přivítalo deštivým počasím, a tak se nám vůbec nechtělo, když nás trenér-řidič Honza starostlivě budil. Nebylo to příliš platné, bylo až příliš zřejmé, že jsme stejně dobří tak akorát k tomu ulehnout a tisíc let spát. Ale protože to nechtěl jen tak vzdát, zavolal Honza do místního plaveckého bazénu, že by ho potřeboval rezervovat asi tak pro třicet lidí, kteří by se po namáhavé cestě rádi osvěžili chladivou vodou. Nebyli jsme tím nijak moc nadšení, ale to se mělo brzy změnit…

Již u vchodu nás, mladá a musím podotknout, že velmi pohledná, paní správcová upozornila na to, že společně s námi budou v bazénu děvčata z nedaleké střední školy, ale že by nám neměly nijak vadit. Honzovi a nejenom jemu, zasvítilo v očích, když skrze prosklený vestibul bazénu spatřil asi deset náctiletých holek, které se s nadšením cachtaly ve vodě a jejichž mokré plavky odhalovaly dary, kterými příroda tato mláďata obdařila.

Naběhli jsme do sprch, kde jsme své olepené penisy konečně pořádně vydrhli a připravili k další akci, naše holky samozřejmě vymyly své píči a nedočkavě jsme se vrhli do bazénu.

Bohužel holky byly rychlejší, a protože po studené sprše znovu ožily, nestačili jsme se divit, když jsme je našli, jak učí ta sladká mláďata lesbické lásce. Usedli jsme po okrajích bazénu a pozorujíc lesbické hrátky, vylovili jsme postupně své ocasy a začali jsme si je honit.

Mou pozornost nejvíce upoutala Veronika. Vybrala si malou copatou zrzku, která, ač ještě určitě žádného chlapa neměla, působila velmi zkušeně.

Nejdříve ji Veronika jen tak hladila vlasy a šeptala sladká slovíčka a když spatřila její roztoužený pohled, sundala jí z ramen ramínka jejích plavek a odhalila tak naším zvědavým zrakům její sněhobílé kozičky s růžovoučkou bradavkou, která se na nich vyjímala jako pověstná třešinka na dortu.

Veronika sundala svůj horní díl plavek a nechala svou zrzavou přítelkyni, aby si důkladně prohlédla její vyvinutá vemena. Bavilo jí totiž, když jí to mládě, s obrovským údivem nad velikostí jejích cecíků, s otevřenou pusou pozorovalo.

„Můžu si na ně sáhnout,“ zeptala se nesměle zrzka. „Jasně, musíš,“ řekla Veronika a zkušeně si jí přitáhla. Malá jí zahrnovala polibky až se konečně odhodlala k tomu začít jí je sát.

„Hodná holka, učíš se velmi rychle,“ komentovala její počínání Veronika. Přitáhla si jí k svým ústům a zatímco se jejich bradavky vzájemně otíraly, mizel její jazyk v krku té maličké – tak vášnivě se líbaly.

Protože už Veronika cítila jak je její pička urousaná, vyhoupla se na břeh a sundala i dolní díl plavek a přitáhnouc zrzku do svého rozkroku, poručila jí, aby jí začala lízat.

Rozevřela své závojíčky a poskytla nám úžasný pohled na její zduřelý poštěváček. Mládě se k ní přimklo a svým velmi hbitým jazýčkem začalo způsobovat Veronice přívaly slasti. Veronika řvala rozkoší, ždímajíc přitom své kozy a můj ohon začal do průzračné vody bazénu stříkat první přívaly spermatu.

Až mé vzrušení trochu opadlo, vrátil jsem se pohledem k těm dvěma. Scéna se mezitím změnila. Na břehu totiž byla jak Veronika, tak i zrzka, kterou teď moje kozatá přítelkyně zbavovala posledního kusu látky, který zahaloval její dosud neochlupenou slaďoučkou a teď už pořádně urousanou pičku.

Veronika jí pořádně roztáhla nohy a zabořila svůj hladový jazyk do jejího klína. Zrzka se začala zmítat rozkoší, a tak už jsem to nevydržel a vydal se směrem k této překrásné dvojici. Přilehl jsem k tomu zrzavému mláděti a začal si svůj penis vzrušovat o její mlaďoučké bradavky, ani jí to nevadilo, tak byla z těch přívalů rozkoše mimo svět.

Brzy mi její bradavky přestaly stačit a tak jsem jí přistrčil penis k pusince a nařídil jí: „Vykuř mi ho!“ Tázavě se na mne podívala, ale nekladla žádný odpor a začala mi ho kouřit.

Veronika mezitím bez přestání sála její voňavé šťávy, čímž ji přiváděla k šílenství. Začalo mi v něm škubat a protože rád učím mláďata novým věcem, nevyndal jsem ho z ní a čekal na to, jak se s tím zrzavá samička vypořádá.

Zvládala to vskutku statečně, i když z jejích očí bylo zřejmé, že ze začátku netušila, kde se tam ta chutná lepkavá kapalina bere. Vysála mi ho do sucha a tak jsem ho z ní vyndal, přemístíc se k Veronice, která si stále hrála s její mlaďounkou pičkou.

Veroničina prdelka se pěkně vlnila v rytmu lízání a její krásná rýha vzbudila ve mě touhu zabořit svůj úd do její vyhřáté komůrky. Nejdříve jsem jí jen tak zlehka přejel penisem po rýze, ale v dalším okamžiku už ho v sobě měla po koule a opustíc klín své malé společnice začala zuřivě přirážet.

Malá to nejdříve sledovala s nevolí, ale poté si dala říct a žačala své starší kozaté kamarádce pomáhat se zpracováváním jejího poprsí, později i s její nenasytnou kundou. Vždyť ty maličké prstíky jsou tak šikovné…

Když už jsem cítil že Veronika brzy bude, zkušeně jsem jí, za pomoci ručky té malé copaté kurvičky, udělal a přitáhl to malé stvoření za cop k sobě. Zarval jsem ho do jejího teplého pelíšku a netrvalo dlouho a mé sperma vyplňovalo její lůno.

Políbil jsem jí, vychutnávajíc si ten pocit blaženého vítězství a pošimrajíc Veroniku mezi nohama, přemístil jsem se k dalšímu mláděti, které bych mohl ošoustat.

Jistě je vám jasné, že to bylo toho dne moc fajn, a že naše ocasy vůbec nezahálely, jen na fotbal jsme si jaksi nevzpomněli, ale vůbec nám to nevadilo…

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?