Domů » Původní porno povídky » Maličká

Maličká

()

Všechno to začalo jednoho pozdního odpoledne, kdy jsem se vrátil z práce. Jako každý den, jsem si četl noviny, když tu mne z mého rozjímání vyrušilo zazvonění. Bydlím tu už pár let, ale za celou tu dobu se mi ještě nepoštěstilo poznat všechny nájemníky, takže když jsem otevřel dveře a spatřil sličnou černovlásku, jejíž prsa pyšně nadouvaly tričko a jejíž sukýnka, tak kraťoučká, že sotva co mohla zahalit, za svými dveřmi – byl jsem jako u vytržení a marně jsem přemýšlel do kterého bytu si jí zařadit.

„Ahoj. Tedy, dobrý den,“ opravila se hned a sklopila nesměle zrak. „Mně můžeš klidně tykat,“ uklidnil jsem ji a vzájemně jsme se představili. „No dobře,“ odpověděla a zarděla se studem.

Opřela se o futra a lehce pokrčila nohu, takže se mi naskytl velmi příjemný výhled na houštinku chloupků okolo maličkých bílých kalhotek. Můj pták na tuhle podívanou okamžitě zareagoval, ale protože si toho zatím nevšimla, zůstal jsem v klidu.

Pomalu si pokrčenou nohou přejížděla po vnitřní straně druhé a stále se na mě potutelně usmívala, pozorujíc s uspokojením velkou bouli na mých slipech. (Abyste rozuměli, doma totiž nosím jen slipy a dlouhé triko.) Pohled na její krásnou kundičku a její na její věk poměrně vyvinuté kozičky mne rozpaloval čím dál víc. „Vždyť mladé kotě, které se odvážně nabízí chlapovi v nejlepších letech… to si říká o potrestání,“ pomyslel jsem si.

Konečně jsem procitl z toho velmi příjemného pozorování. „Co bys ráda?“ přešel jsem k věci, nespouštějíc přitom oči z jejích koziček, které mne nezadržitelně vzrušovaly. „Víte, oni se mi zabouchly dveře od bytu a já nemůžu dovnitř. Mohla bych u vás počkat, než přijde mamka z práce?“ zeptala se a její hnědé smyslné oči s dlouhýma řasama dávaly tušit, že mne čekají fajn chvíle.

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?