Domů » Původní porno povídky » Krásné neznámé

Krásné neznámé

()

Zvoním na zvonek. Ty přicházíš. Na sobě máš jen kalhotky a průsvitnou noční košilku skrze kterou mohu spatřit tvé překrásné plné kůzlátka s velikými bradavkami. I kalhotky jsou průsvitné a odhalují tvou ochlupenou jeskyňku. Jsem jako u vytržení pozorujíc tu krásu.

Vtáhneš mne dovnitř a zabouchneš dveře. Naše rty se spojí v nekonečně sladkém francouzáku, při němž se naše jazyky nezbedně proplétají. Tvé ruce mezitím zajíždí do mého rozkroku. Zkušeně nahmátneš můj ocas a stiskneš.

Mačkáš můj ocas stále víc. Ani já však nezahálím. Mé ruce mizí pod tvou průsvitnou košilkou a pomalu přejíždí přes pupík na tvé pevné kozičky. Uchopím je a na uvítanou něžně objedu prsty. Tvé anténky okamžitě reagují, a tak za odměnu přenáším svou pozornost na ně. Z tvých úst vyjde první sten.

Stahuješ mi kalhoty a posléze i slipy a vypouštíš můj ohon na světlo boží a zatímco já stále se zvyšující se intenzitou laskám tvé kozičky, začínáš mi ho pomalu honit.

Přetahuješ kůžičku přes růžovoučký žalud, zatímco druhou rukou něžně mneš kulky. Sténám blahem a mé ruce se pomalu přesouvají zpět přes pupík k lemu tvých kalhotek.

„Ještě ne,“ hlesneš a přiklekneš nekompromisně k mé kládě. „Teď ti ho pěkně vykouřím.“

To, co prožívám v následujících minutách je nepopsatelně krásné. Tvůj mlsný jazyk oblizuje každičký milimetřík a k tomu ještě tvé šikovné ruce, které zkušeně mnou koule a lehce třou penis.

Brzy už to nevydržím a stříkám do tvých báječných úst. Polykáš s velkou chutí mojí smetanu a očišťuješ můj penis do sucha.

„Tak a teď zas já,“ přebírám aktivitu. „Teď jdeme do koupelny.“

Udiveně se na mě díváš.

„Tak jdeš?“

Nakonec přeci jen s rozpaky ano.

„Kde tu máš nějaký holicí strojek?“ ptám se, vychutnávajíc si přitom tvůj udivený obličej. Brzy, ale pochopíš.

Když je vše potřebné připravené, sedáš si na vanu a doširoka roztahuješ nohy. Laskám tvé krásné dlouhé nohy a zahrnujíc je stovkami polibků, prodírám se k houštince chloupků zahalující tvou kundičku. Už jsem blízko, a tak jen tak hravě oblizuji místo, kde se mezitím stihla udělat mokrá stopa tvého vzrušení.

Sténáš a začínáš si pod noční košilkou masírovat svá krásná prsa. Prsty si žmouláš bradavku a tvé nohy se začínají rytmicky roztahovat. Můj mlsný jazyk objíždí okraje kalhotek, zatímco jeden z mých nezbedných prstů proniká za tu tenoulinkou látku a pomaličku vniká do tvého lůna.

Jen sladce zasténáš, čímž mi dodáš odvahy a prstík mizí hlouběji a hlouběji. Později se přidává další a netrvá dlouho a sundavám ti, teď už pořádně promočené, kalhotky. Tvoje urousaná čičinka na mne vykoukne skrze houštinku chloupků a já si konečně vzpomenu, co jsem ti to chtěl provést.

Tři mé prstíky už tě začínají velmi rozpalovat, protože tvá něžná hra s bujnými kozami se rychle mění v bouři a ty je ždímáš, co to jen jde. Sténáš a křičíš rozkoší, když do tebe vrážím celou ruku a za malou chvíli už se třeseš v prvním orgasmu.

Nechávám tě ho vychutnat, zatímco mé rty sají sladké šťávy, které z tebe proudí. Až se konečně napiji dosytosti dávám se do díla.

Pomaličku, pěkně na sucho, začínám holit tvůj porost na čičince. Nejdříve máš nějaké připomínky, ale poté se ti to začíná líbit a z tvého obličeje se zračí rozkoš z dosud nepoznaného.

Žiletka se pomalu tře o tvou kočičku, navlhčena tu a tam tvými šťavami. Opět se hladíš po celém těle a můj ocas, celý olepený od toho jak jsem se z té podívané udělal, se znovu vrací do pracovního stavu.

Konečně je dílo hotovo. Už jsi dostatečně rozdělaná a tak, protože si chci znovu dopřát tu božskou podívanou na kočičku, která se právě udělala, vezmu kolínskou a jen co ji trošičku chrstnu na tvou vyholenou prcinku, která teď vypadá jako u malé holky a která tě pálí jak čert, uděláš se znovu.

To už ani já nevydržím a vrhnu se na tebe. Vyhrnuji ti nejdříve pomalinku, potom už rychleji košilku, líbajíc každičký milimetřík tvé hebké rozpálené kůže. Můj mlsný jazyk putuje k tvým kozičkám a začíná si pohrávat s tvými stojícími bradavkami. Laskám je a saji, zatímco mé ruce sjíždí k tvému klínu. Nahmátnu tvůj poštěváček a zpracovávám ho prsty. Řveš blahem.

„Omrdej mě, dělej, tak už mi ho tam píchni ti hajzle. Ošoustej mě jako zvíře. Chci tvůj kolík cítit až ve střevech, tak dělej mrdej!“

Takovému rozkazu nelze než vyhovět. Zarážím svůj kolík do tvé nadržené díry, která je už dostatečně promazaná a zdá se být bezednou. V obrovském tempu tě píchám.

Nejprve zepředu, až mé koule pleskají. Rukama přitom ždímu tvé cecíky – nejbáječnější kozy, které jsem kdy držel, ale protože to už na mě přichází, je tu čas na změnu polohy.

Otáčíš se ke mě zády a přehýbáš se přes vanu. Když vidím tvou zadní dírku, tak se neudržím a párkrát jí, jen tak letmo, objedu jazykem. Ale to už jsem zase O.K. a zasouvám svůj kolík tentokráte zezadu.

Píchám jako divá zvěř, neustále přitom žmoulajíc tvé dudy. Otáčíš se ke mně a naše rty opět končí spojeny v báječném francouzáku.

Cítím, že už brzy budeš a tak naposledy dvakrát zuřivě přirazím a vychutnávám si náš společný vrchol. Mé sperma se mísí s tvými šťavami a já plním tvou prcinku po okraj svým spermatem, které ještě chvíli poté, co ho z tebe vyndavám, z tvé sladké jeskyňky odkapává a stéká ti po stehnech.

Po sprše se přemísťujeme do obýváku. Pouštíš kazetu s pornem. Aniž to tušíš vybereš film s dívkami, které společně masturbují. To mne velmi rozpálí a tak, zaujmouc polohu 69, oddáváme se laskání svých pohlaví a za vytrvalého sténání roztoužených kundiček na videu se znovu uděláme.

Teď přichází na řadu tvoje zadní dírka, kterou na mě ostentativně vyšpulíš. Nejdříve jí jen tak testuju prstem, což tě velmi vzruší a nastavíc vibrátor na nejvyšší otáčky, zarážíš si ho do kundičky. Prsty už jsou tři a dírka už se zdá dostatečně uzpůsobená pro penis a tak ho tam bez okolků vrážím.

Tvůj zadeček je krásně těsný a tak můj ocas dostává co proto. Lížu tě na zádech a mnu tvá prsa, zatímco ty přijímáš báječnou rozkoš od vibrátoru, který se brzy potkává s mým ocasem, který až po koule buší do tvého rozkošného zadečku. Sténáme oba rozkoší a zatímco já stříkám do tvé prdelky, uděláš se také.

Uléháme vedle sebe zatímco na videu nějaký chlap znásilňuje sladkou dívenku, ale na další číslo už dneska nemáme sílu…

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?